Jump to content
Flexxx

сивик 1.4i 75ph 16v - разход гориво

Recommended Posts

не съм много съгласен но добре ;щ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега ми казаха ...... че Стъпков мотор прави проблеми ...и трябва да се почисти ....но не се знае дали ще се оправи .... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Е добре де само на 3 км ли я караш не си ли карал в градски условия,че да минеш повче от 3км и да я засечеш ако я караш студена без да е загряла според мен разхода може за това да ти е толкова :DДа, точно този дето ти е казал,че има проблем със стъпковия мотор не го питай нищо повече за Хонда ;):);) !!! :)

Редактирано от voroshilov
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е добре де само на 3 км ли я караш не си ли карал в градски условия,че да минеш повче от 3км и да я засечеш ако я караш студена без да е загряла според мен разхода може за това да ти е толкова :blink:Да, точно този дето ти е казал,че има проблем със стъпковия мотор не го питай нищо повече за Хонда :tooth::lol::blink: :blink: :blink:

е аз мина 3...спра ....после пак ....тя се зитива .....те като се насаберат 3-4 пати по 2-3 км ....обаче тя все изтива ...аз не сам в постоянно движение ....еми сега слжих свещите сичко друго е добре ..диагностика и правиха ще видя сега как ще е ....ако не той ми каза че ще почистим стъпковия мотор и след това незнам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.Стига с този стъпков мотор2.Покарай я "нормално",защото като не е е загряла разхода по принцип се качва драстично и тогава мисли дали трябва да правиш нещо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...