Jump to content
Guest benji_crx

Национална среща

сменяме мястото или датата  

74 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Guest iSpider

Нека който не може на новата дата да се ОТПИШЕ от темата.

засега не може - темата за записването е заключена ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Spyder

Колеги по този път  мисля  че е най-кратко и удобно.

http://www.bgmaps.com/routing/result/route...55a50124e&pID=1

<{POST_SNAPBACK}>

За хората без джипове - гледайте да избегнете Шипка, особено южния склон :), има някакъв път през Бузлуджа, отклонението е точно на върха като идвате откъм Габрово ...

 

Аз бих изгорил малко повече бензин като мина по Тракия и се отклоня при Пловдив, а може да се направи среща с пловдивската група ама ще стане сложна :) .

<{POST_SNAPBACK}>

Път от София до яз.Жребчево

 

Аз по принцип съм от Казанлък и си ходя доста често. В момента най-подходящия път за стигане до яз.Жребчево по магистрала Тракия. Кара се до края на магистралата т.е. Чирпан. От там се отклонявате по път Е773(за Стара Загора), като минавате по околовръстното на Чирпан. Минавате околовръстното и на Ст.Загора и продължавате към Казанлък по път Е85. На Мъглиж хващате пътя за Бургас. От Ст.Загора може да продължите към Нова Загора, но там немога да гарантирам, че пътя в отлично състояние.

 

Стара Загора

 

Общо пътя ще ви излезе около 300км, но ви препоръчвам да минете по него. Най-краткия път е по подбалканската през Казанлък. Излиза около 240км. Не си заслужава за 60км да си чупим колите нали :)

 

Надявам се това кратко разяснение да ви е от полза.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest roadracer

От Ст.Загора може да продължите към Нова Загора, но там немога да гарантирам, че пътя в отлично състояние.

....Бива :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Krelion

Всичко е уредено на 100%.Срещата ще бъде на 9 , 10 и 11 Юни на язовир ЖреБчево!

<{POST_SNAPBACK}>

То и предния път уж беше на 100% ... :) само да не ни прецакат и този път

относно 2ра тема за записване - ще стане лудница. Нека който не може на новата дата да се ОТПИШЕ от темата.

<{POST_SNAPBACK}>

"Благодаря ви за разбирането,и пак се извинявам на колегите които ще имат проблем с датата." :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Абе хора тая среща освен в средата на сесията други дни не може ли да е???И миналата година пак беше така!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

Абе хора тая среща освен в средата на сесията други дни не може ли да е???

И миналата година пак беше така!!!

<{POST_SNAPBACK}>

....и тогава пак пита същото :)

няма начин за съжаление - преди това е студено и дъждовно, след това започват отпуски, морета....... това са идеалните дати, както добре вече знаеш :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest radio_manbg

мисля да се съглася

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest frisko

[

Път от София до яз.Жребчево

 

Най-краткия път е по подбалканската през Казанлък. Излиза около 240км. Не си заслужава за 60км да си чупим колите нали  :)

 

Надявам се това кратко разяснение да ви е от полза.

<{POST_SNAPBACK}>

Преди две години ,пьтувайки по подбалканската, счупих пружина.Д нес ми се наложи пак да мина оттам и нищо не се е променило - не минавайте оттам , ако имате друга алтернатива :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Абе хора тая среща освен в средата на сесията други дни не може ли да е???

И миналата година пак беше така!!!

<{POST_SNAPBACK}>

....и тогава пак пита същото :)

няма начин за съжаление - преди това е студено и дъждовно, след това започват отпуски, морета....... това са идеалните дати, както добре вече знаеш :)

<{POST_SNAPBACK}>

Батка БМВ клуба ни им валеше, ни им беше студено нит беше време за отпуски или пък сесия. Не мисля да са нещо по-хитри и неква далавера да има... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

те отдавна са претръпнали на всичко........мазохисти :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

И к'во до тук ли бяхме ?нямали да се пуска ново записване за новата дата? :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

няма за кога, вемето е малко :D важи старото, само който няма да идва да пише по-скоро кво праим с мамбото, щото никой нищо не казва, или на ресторант ще папкаме?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest arsen

Искате ли тези които тръгваме от София да се съберем с групата от Пловдив.Въпроса е къде да са се чакаме ако искате дали в самия Пловдив или някъде по пътя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest iSpider

Искате ли  тези които тръгваме от София да се съберем  с  групата  от Пловдив.Въпроса е къде да са се чакаме ако искате дали в самия Пловдив или някъде по пътя.

<{POST_SNAPBACK}>

Може да се срещнем на село Труд, до магистралата е и има разни разширения около пътя и оттам продължаваме или по магистралата, или по Карловския път...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Spyder

[

Път от София до яз.Жребчево

 

Най-краткия път е по подбалканската през Казанлък. Излиза около 240км. Не си заслужава за 60км да си чупим колите нали  ;)

 

Надявам се това кратко разяснение да ви е от полза.

<{POST_SNAPBACK}>

Преди две години ,пьтувайки по подбалканската, счупих пружина.Д нес ми се наложи пак да мина оттам и нищо не се е променило - не минавайте оттам , ако имате друга алтернатива :D

<{POST_SNAPBACK}>

Аз за това предложих доста по удачен път за който мога да гарантирам, че е в добро състояние. В краина сметка всеки сам си решава дали да спести 5-6лв или да рискува и да се наложи след това да даде 100-200. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ma4o

хора , без мене на новата дата :D от 8ми до 15ти съм страшно зает ;) на първите две национални бях ;) но тая маи само на снимки ще я гледам ;) мога да ви пожелая приатно изкарване и умната с напитките ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Krelion

няма за кога, вемето е малко :D

важи старото, само който няма да идва да пише

по-скоро кво праим с мамбото, щото никой нищо не казва, или на ресторант ще папкаме?

<{POST_SNAPBACK}>

Ресторанта е ОК,менюто за него и за бара е в мене.Казал съм им че ще наблягаме на

скарата!Не е проблем и барбекю да си направим.Между другото цените на ресторанта са повече от достъпни така че.... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ombre

Четох ,четох и видях че вече е решено да се смени датата.Щом болшинството са за смяна на датата -ОК.Нарочно не се намесих за да не ме обявите пак за тоталитарист.Само не ми е ясно следното: Давате ли си сметка на кво ще направим тая база (виж снимките от миналите срещи) Купон ше се заформи ли на маси с бели покривки Кой колко ще плаче за сметката за целия престой (миналата година по 13 лв. на човек беше за много хора скъпо) Да нося ли 100 кила мръвки и 200 литра бира.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest joro_bul
Отговорено (Редактирано)

няма да стигнат ;) - най-малко х 2 ;)като чета и мисля - / до колкото мога/ :D , май ша са поизложим на таз Национална ;)

Редактирано от joro_bul

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ti6o

Аз съм за палатковия лагер и барбекюто нон стоп и поркане яко, това за мен е истината. Жребчево хубаво, ама не стига, че толко за път пък и за нощувки некви яки кинти просто няма сми според мен, пък и идват фестове, морета и т. н. Но всеки си знае. ;);):D;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

Искате ли  тези които тръгваме от София да се съберем  с  групата  от Пловдив.Въпроса е къде да са се чакаме ако искате дали в самия Пловдив или някъде по пътя.

<{POST_SNAPBACK}>

трудно ще се съберем много, всеки по различно време ще тръгва ;)

днес например пред нас си направихме една мини-национална среща, на която бяхме аз, Жоро була, Бенджи, Иван, Знипер, Петко, Драго......и още няколко Ямболии от клуба и пак не се разбрахме да тръгнем в едно и също време всички ;) Аз например ще тръгна от Пловдив рано още в петък около 9 часа, който иска да пътуваме заедно да свирка на лични :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ma4o

Аз съм за палатковия лагер и барбекюто нон стоп и поркане яко, това за мен е истината. Жребчево хубаво, ама не стига, че толко за път пък и за нощувки некви яки кинти просто няма сми според мен, пък и идват фестове, морета и т. н. Но всеки си знае.  ;)  ;)  ;)  :D

<{POST_SNAPBACK}>

даи да си спретнем една Юндола ;););););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest arsen

Колеги който иска да пътуваме заедно и му е удобно.Аз ще тръгвам на 9 петък в 10 часа предлагам който иска да се съберем на паркинга пред Александър Невски.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest frisko
Отговорено (Редактирано)

  Да нося ли 100 кила мръвки и 200 литра бира.

<{POST_SNAPBACK}>

Това за нас двамата , а другите кво ще ядат :D Редактирано от frisko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

аз мисля че трябва да се купи мръвка,бира и мн.пещерска.не може такова мероприятие да се провежда на бели покривки,а на барбекю и огън .а ресторанта си е за обяд.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest paRADOx

Колеги който иска да пътуваме заедно и му е удобно.Аз ще тръгвам на 9 петък в 10 часа предлагам  който иска да се съберем на паркинга пред Александър Невски.

<{POST_SNAPBACK}>

Съгласен съм със събирането пред Ал.Невски!Още не е на 100%, обаче ще гледам да съм на линия за тази национална.Пишете ме с една мацка + още една, но за нея ще отскокна до един друг град :D:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest raldo

Нихат Кабил ли беше на земеделието,да му кажа да не се разхожда натам да ни се пречка,а и не е от Феновете на хонда.

;)

<{POST_SNAPBACK}>

Той е от феновете на Tofas(чете се тофаш)Това звучи като описание на лека лятна пръдня,както и едно друго име.....ама хайде да би някой да ме разбере погрешно,че съм расистки настроен ;);):huh:;)

Наистина съжалявам за офф/,но не се сдържах. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest paRADOx

Колеги който иска да пътуваме заедно и му е удобно.Аз ще тръгвам на 9 петък в 10 часа предлагам  който иска да се съберем на паркинга пред Александър Невски.

<{POST_SNAPBACK}>

Съгласен съм със събирането пред Ал.Невски!Още не е на 100%, обаче ще гледам да съм на линия за тази национална.Пишете ме с една мацка + още една, но за нея ще отскокна до един друг град ;):santa:

<{POST_SNAPBACK}>

Само 2ма ли ще ходим от София???????????? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest C_I_V_I_C

3-ма :santa:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...