Jump to content
Guest benji_crx

Национална среща

сменяме мястото или датата  

74 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Guest benji_crx

Тъй като на тази дата 02.06.06г. на язовир Жребчево ,ще бъде министъра на земеделието ние не можем да присъстваме там.За това трябва или да сменим датата или мястото за среща.Тъй като времето е малко трябва да се реши в кратък период.Моля тези които няма да идват сращата да не си дават мнението за да става по-лесно решаването на проблемчето.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest roadracer

За следващия уикенд как стоят нещата.. :) ..че тъкмо си приготвих въдицата дето не съм я мокрил от 7 години... :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Policman

Не е ли по-добре да бъде следващият уикенд на юни 9;10;11 :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ma4o
Отговорено (Редактирано)

аз съм за, Юндола ;) ако има вариант :worthy:а иначе за датата ми е все едно ;) ще съм там :)

Редактирано от ma4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest edikoisi

колкото по-късно толкова по-вероятно да дойда :worthy::);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ti6o

аз съм за, Юндола ;) ако има вариант ;)

а иначе за датата ми е все едно ;) ще съм там ;)

<{POST_SNAPBACK}>

Айде верно, там е най-подходящото място за такова нещо. ;):):worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest genchotur

е нали уж сичко беше уговорено запазено и кво стана като не ни зимат на сериозно и ни пренебрегват зарад некав маимун да сменим мястото :worthy::);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos

Нихат Кабил ли беше на земеделието,да му кажа да не се разхожда натам да ни се пречка,а и не е от Феновете на хонда.:worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest nikonti

ЕЕЕАма и той ли кара хонда ???Да си признае който го е поканил :worthy::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest joro_bul

май по-добре да :worthy::););););) сменим държавата ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest maddog

Малеееее,ама ако сменяме мястото или датата,много трябва да внимаваме и да съгласуваме мероприятието с НСБОП,КАТ,Пожарната,Митниците,БМБ,БНБ,БКП,С

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

Аз мисля че има само два вариянта единият е да си остане язовир Жребчево НО за дата 9,10,11 или да ходиме на Юндола на датата която бяхме огогворили 2,3,4.Това са вариянтите които аз виждам но за Юндола трябва да се нагърби отново и отново колегата Rebel и другото което е че пътя до там бил малко По-прецакан,абе бил си гаден. няма време,трябва да се решава бързо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rebel

При мен проблем няма - казвате и го правим :lol: Наистина отсечката Велинград - Юндола (17км) е ОТВРАТИТЕЛНА, а Белово - Юндола скоро няма да бъде пусната в експлоатация !!!:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Informer

Като се замисля, май е по-добре да си остане Жребчево защото е на по-централно място и дори на хората от Варна ще е близо. Освен това хората вече са си направили плановете за предвижване до там, измислили са къде могат да спят и т.н. и това, че ще се смени датата с 1 седмица по-късно няма да ги сбърка толкова колкото смяната на мястото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

на следващият уикенд не започваше ли световното и дали това няма да попречи на срещата? Иначе е най-разумно просто да отложиме с една седмица мероприятието, наместо да смениме мястото, за да е удобно и на колегите от черноморието, а следващата среща след като ремонтират пътя към Юндола май пак ще е там :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

едно от претисненията ми е че повечето хора са си запланували отпуска за тази дата и става кофти. не се знае дали ще могат да сменят датата на отпуска си заради това предложих да се смени мястото.и другото ми претиснение е дали следващата седмица на жребчево няма да рече да отиде някой друг капут примерно министара на просветата и ние да стоим пак в очакване на дупката да се отвори за някакви си там фенове на хонда дето решили че трябва да се събират от цяла БГ.аиде PEACE BROTHERS

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest atanasbe

При мен проблем няма - казвате и го правим  :D

Наистина отсечката Велинград - Юндола (17км) е ОТВРАТИТЕЛНА, а Белово - Юндола  скоро няма да бъде пусната в експлоатация !!!:huh:

<{POST_SNAPBACK}>

ако трябва с нещо да помагам ако ще става на юндола свиркаите :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Krelion

Колеги,трябва да решаваме бързо!!!Хотелът бил под юриздикцията за тоя мизерник :) и не можели да му откажат!Казаха ми да решаваме бързо за да се ангажира следващия уикенд... :huh: Така става в скапаната ни държава!Искаме да направим нещо хубаво,и винаги ще се намери някой да го пре*бе!Дайте до 1-2 дена да решим!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest OXYGEN

Лошо Седларов, лошо.....И тука стана като състезанието на Божурище. И май ще ми се наложи да пропусна ако ще е на 9,10... :huh::):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MIYAMOTO

Предлагам да продължим с анкетата до понеделник 15.5.2006.Ще видим какви са резултатите и,ако трябва да се сменя мястото действаме бързо с нови предложения .При варианта смяна на датата за 9,10,11 юни ангажирате хижата за тогава :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest APOLON

Някой мислил ли е за язовир Копринка град Казанлък? КОй организира срещата?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest emko

Като се замисля, май е по-добре да си остане Жребчево защото е на по-централно място и дори на хората от Варна ще е близо. Освен това хората вече са си направили плановете за предвижване до там, измислили са къде могат да спят и т.н. и това, че ще се смени датата с 1 седмица по-късно няма да ги сбърка толкова колкото смяната на мястото.

<{POST_SNAPBACK}>

Браво колега!!! Мислиш много интернационално :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ggbit_honda

Мом4ета дайте да се смени датата май така според мен ще е най добре ! :thumbs:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

Предлагам да продължим с анкетата до понеделник 15.5.2006.Ще видим какви са резултатите и,ако трябва да се сменя мястото действаме бързо с нови предложения .При варианта смяна на датата за 9,10,11 юни ангажирате хижата за тогава :plane:

<{POST_SNAPBACK}>

остава това предложение, аре който не е гласувал да действа, за да няма после сърдити :plane:

явно е че Krelion няма никаква вина а се е притеснил както чух, не се притеснявай пич, ще се оправиме :thumbs:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest group4dam

Някой мислил ли е за язовир Копринка  град Казанлък?  КОй организира срещата?

<{POST_SNAPBACK}>

:thumbs: мястото е дори по-добро, но май всички са се навили вече за Жр.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ma4o

е аз немога да сменя датата :plane: и затова съм за старата на Юндола :thumbs:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

е аз немога да сменя датата :plane: и затова съм за старата на Юндола :thumbs:

<{POST_SNAPBACK}>

докато се стигнем до Юндола да не изпонатрошим пластмасите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ma4o

е аз немога да сменя датата :plane: и затова съм за старата на Юндола :thumbs:

<{POST_SNAPBACK}>

докато се стигнем до Юндола да не изпонатрошим пластмасите.

<{POST_SNAPBACK}>

е има няква реална опосност към 90% :angry:

но като гледам гласуването маи ще се сменя датата :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kamikadzeto

аз сьм за смяна на датата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest arsen

Колеги и аз мисля че смяна на датата е по-добрия вариант.Ако след края на гласуването остане смяна на датата предлагам на хората от София да се съберем и да пътуваме заедно.Да определим един час за тръгване и който иска да дойде .Като сборно място предлагам паркинга пред Александър Невски.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Krelion

ОК,смятам че сменянето на датата е по добрия за вас вариянт.Утре сутринта имам среща с управителя за да уредим подробностите!Сори за всички на които няма да им е удобно... :dry: Но такъв е живота в нашата държавица :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Didko

Така като гледам вече 1/3-та отпаднаха :dry: Аз също си дадох гласа за смяна на мястото, защото малко ми се бъркат плановете, но ако смените датата, пак ще дойда, няма как :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ma4o

ако се смени датата :huh: немислите ли ,че ще триабва да се пусне нова тема за записване??щото може доста от тези които са се записали преди да не доидат сега ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Krelion

Всичко е уредено на 100%.Срещата ще бъде на 9 , 10 и 11 Юни на язовир Жрепчево!

Ще се опитам да намеря карта за да ви е по лесно :huh:

Пътят е добър,колегите с по ниски коли да не се притесняват!Колите ще се паркират на поляна до хотела и ще имат денонощна охрана ;)

Благодаря ви за разбирането,и пак се извинявам на колегите които ще имат проблем с датата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest iSpider

Колеги по този път  мисля  че е най-кратко и удобно.

http://www.bgmaps.com/routing/result/route...55a50124e&pID=1

<{POST_SNAPBACK}>

За хората без джипове - гледайте да избегнете Шипка, особено южния склон :huh:, има някакъв път през Бузлуджа, отклонението е точно на върха като идвате откъм Габрово ...

 

Аз бих изгорил малко повече бензин като мина по Тракия и се отклоня при Пловдив, а може да се направи среща с пловдивската група ама ще стане сложна ;) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest iSpider

ако се смени датата  :huh: немислите ли ,че ще триабва да се пусне нова тема за записване??щото може доста от тези които са се записали преди да не доидат сега ;)

<{POST_SNAPBACK}>

Съгласен съм, примерно и аз съм се записал с 1 нощувка в предната тема, но сега така стават нещата, че само ще мина да Ви видя в събота и след това ще продължавам в друга посока....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest C_I_V_I_C

добре са колеги аз кат не сам се записвал изопщо никаде а па ше моем да дофтасам и аз без зна4ение за мен е каде и на коя дата се ше дойдем ;) ше треа да се гушкам с некой или да опавам седалката на СИВИ4ЕТО ;) па и женска компания ше има с мене :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

Всичко е уредено на 100%.Срещата ще бъде на 9 , 10 и 11 Юни на язовир ЖреБчево!

<{POST_SNAPBACK}>

То и предния път уж беше на 100% ... :huh: само да не ни прецакат и този път

относно 2ра тема за записване - ще стане лудница. Нека който не може на новата дата да се ОТПИШЕ от темата.

Тези, които идват от северна България могат да използват прохода на републиката (хаимбоаза) наскоро му правиха сериозен ремонт, направо нов път направиха - много е широк с плавни завои, направо като магистрала е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...