Jump to content
NANI

странно почукване на "кухо" при преминаване на малки неравности

Recommended Posts

Здравейте :) Не мога да разбера от къде идва това почукване,все едно колата изхвърля камъче встрани и има леко ехо,не е постоянно и се случва само понякога при преминаване на леки неравности,а понякога и при плавно завиванеПубликувано изображение Опитвал съм да го предизвикам умишлено за да разбера от къде идва,но тогава не се появяваПубликувано изображениеНо мисля,че идва от предната част,дясна странаПубликувано изображениеНа някой случвало ли му се е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам дали другите успяха, но аз не разбрах какво точно е почукването, затова съвета ми е да отидеш и да ти прегледат шарнири, накрайници/рейка/ тампони, втулки, биалетки. Абе преглед ходова част. Ще ти струва към 12 кинта, но ще си спокоен като се качиш после. Не, че тук няма компетентни колеги, но едно е да гадаеш в монитора друго е да напънеш със щангата. Дано се окаже нещо малко :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега разбра ли го от къде идва? Аз те разбирам,защото го имам същият проблем,този звук все едно камъче изхвърля гумата.И съм го чувал няколко пъти и незнам от къде е :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...