Jump to content
Guest da6kata

вежди за сивик 4 ген седан

Recommended Posts

Guest da6kata

някои зн ли магазин или морга или ако има в наличност да предложи вежди предни и задни мерси предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest misunderstood

някои зн ли магазин или морга или ако има в наличност да предложи вежди предни и задни мерси предварително

<{POST_SNAPBACK}>

Тегава работа. Аз търсих за моята 1 месец и накрая намерих един комплект задни в Стара Загора. Питай в Интеркар 3000. Това беше единственото място в София, където бяха виждали такива на живо. Все пак ти си със седан. Дано имаш повече късмет от мен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest paRADOx

някои зн ли магазин или морга или ако има в наличност да предложи вежди предни и задни мерси предварително

<{POST_SNAPBACK}>

Тегава работа. Аз търсих за моята 1 месец и накрая намерих един комплект задни в Стара Загора. Питай в Интеркар 3000. Това беше единственото място в София, където бяха виждали такива на живо. Все пак ти си със седан. Дано имаш повече късмет от мен.

<{POST_SNAPBACK}>

Виж и на Черни Връх 100, фирма "Марти"!Ако имаш ядове, пиши ЛС на мен или наgreenwather - и той е със седан и ги знае магазините в София

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest da6kata

и на мен ми казаха интеркар 3000 ама някакви кординати да знае някои повече иначе мн мерси за инфото(сивика не е мои),ама защо не да станат 2 мои сивика :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest da6kata

обадих се в интеркар 3000 и ми казаха,че в момента нямат в наличност и че ще получат доставка след 20 дни или повече,а не ми се чака толкова,мисля да се отбия до "Марти" в скоро време

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest paRADOx

обадих се в интеркар 3000 и ми казаха,че в момента нямат в наличност и че ще получат доставка след 20 дни или повече,а не ми се чака толкова,мисля да се отбия до "Марти" в скоро време

<{POST_SNAPBACK}>

Хаха и на мен ми казаха така в Интеркар, когато си търсех нешо за Хондарата....Изобщо не им вярвай....никаква доставка няма да получават...само те размотават! :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest da6kata

обадих се в интеркар 3000 и ми казаха,че в момента нямат в наличност и че ще получат доставка след 20 дни или повече,а не ми се чака толкова,мисля да се отбия до "Марти" в скоро време

<{POST_SNAPBACK}>

Хаха и на мен ми казаха така в Интеркар, когато си търсех нешо за Хондарата....Изобщо не им вярвай....никаква доставка няма да получават...само те размотават! :unsure:

<{POST_SNAPBACK}>

аз не можех и да искам да чакам майстора се оказа печен и без вежди почна да я оправя,тази седмица ще кача ако имам възможност снимки с новия имдж на хондето

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...