Jump to content
DarkWolf

Продавам Civic Shuttle 92 с газова инжекция

Recommended Posts

Колата се продава на части, но понеже нямам къде да я държа, с предимство са хората, които ще я вземат цялата. Обявата ще седи няколко дни, после просто ще дам колата за скрап. Двигателят е D16Z2. Гореше малко масло - към литър на 10к километра, докато не му сложих Бардал за спиране на течове. Иначе двигателя е изряден. Пали, рабори, има мощност.Окачването съм го ремонтирал почти основно 2009та.Газовият инжекцион е Фобос, монтиран е началото на 2010та, и е на под 20к километра. Едва успя да се изплати.4 броя зимни гуми Semperit Ice Grip 3 - 185/60/R13 дотът им е 4309; Карани са много малко миналият сезон, повече този. Я имат 10к километра, я не. Лятото седяха добре намазани с глицерин в мазето. На снимките можете да видите и дот-ът и шарката. На колата без газта и гумите ѝ търся 700лв. (давам я с летните такива, в които я има един сезон, я няма)Двигател - 500лв.Газов инжекцион + бутилка 700лв. Цената не е ниска, но съм го плащал над 1.2к, а реално е съвсем нов.Гумите - 200лв. Всичко на куп 1400лв.Колата е гледана и пазена (до колкото може да се пази по софийските пътища). Ако някой има желание и възможност, ако я даде на части ще спечели доста повече. Аз просто нямам къде да я държа, и не искам да я гледам така.В момента колата се намира в Пан Сервиз на околовръстното.Газовият инжекцион е свален, може да се вземе веднага. Малко по-късно ще кача фактурата за ремонта на окачването в галерията, в момента не е в мен.СнимкиКонтакти - ЛС тук, или телефон - 0889 392 005 - Петър

Редактирано от DarkWolf
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ъп.Колата вече се продава и на части.Газовият инжекцион е свален от продажба.Всичко останало е налично.Намира се в Пан Сервиз на околовръстното, нямам къде другаде да я държа - ще продавам частите докато могат приходите от там да покриват престоя ѝ на паркинг там.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...