Jump to content
Guest THUNDER

Втори Nsx в България ?

Recommended Posts

Guest THUNDER

Здравейте :P До мен достигна инфо, че в България има (или скоро ще има) втора HONDA NSX ;):P Колата е собственост на небезизвестният икономист и депутат Владимир Каролев !!Ако сте чули нещо - споделете с нас ;);) Сигурен съм, че ако колата се е появила по улиците на София все някой от съклубарите щеще да я види ;):D Та това ме кара да мисля, че колата чака на безмитна зона или в някой солиден подземен гараж ;):P в очакване на горещите дни за да тръгне по Черноморието - ДАЙ БОЖЕ ДА НАВЕСТИ и Варна ;);) Та - поразпитайте по разни канали за това чудо на техниката, такъв рядък автомобил се запомня от всеки имал допир до него ;):P Чакам(е) инфо еййй ;):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

Интересно !!!А поне чул ли си - за НОВ автомобил ли става дума или за втора ръка ?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest THUNDER

Нямам идея Алекс - надявам се да е НОВА ;) , ноо и да е 10-годишна си остава НЕВЕРОЯТЕН автомобил. ТОЧКА !Чакам инфо :P Ровете съклубари ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec

Ако наизтина има такава ше я фанеме нема каде да избяга. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

По принцип, чул съм че сега наскоро от БУЛРАКО е поръчан ЧИСТО НОВ NSX, но дали точно Г-н Каролев е въпросния бъдещ собственик - НЕЗНАМ !

 

По-добре запознат по темата е "Tino" - нека той каже ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino
Отговорено (Редактирано)

Ами всъщност Омбрето беше човекът които каза че е поръчан.Аз знаех че човекът който иска да го купи,не знаех че ще го купи ;) Но след като Омбре потвърди слуховете ми явно България ще се гордее и с един Уникум в класа си и единствена по рода си Хонда в България :D А въпросният собственик е един от собственици на фирма за кремвирши ;) По думите на майками , която се е запознала с тях лично на официялното представяне на Aкорд Турер ТДи с, те са трима братя и тримата са големи маняци на Хонда и поради отказа на Бултрако да докарат Американски Акорд в България и на Лексус,но вече какъв не знам.Хората може би са постигнали и посетили места в света където ако не всички то единични бройки от клуба може да си позволят да посетът.А именно изложения в Америка,ако не се лъжа в Детройт и специален панаир или не знам как да го нареча изцяло посветен на Хонда в Япония.Виждали са наживо Асимо,имат снимки именно с новия NSX и още един куп неща които се надявам да можем и ние да видиме.Най-малкият брат мисля че е 17 или 18 години и по неговите думи ще се регистрира във форума и ще даде възможност и на нас да се насладим на техните снимки.Ако се е регистрирал и в момента чете темата,нека се обади,пише на и-майл и ние ще му помогнем да ги качи или като цяло ще го вкараме в клубните дейности и мероприятия :D Засега толкова знам ;) Ако имах костюм щях и аз да присъствам да даденото представяне на Акорда,ама... :P

Редактирано от Tino

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest petrakiev
;) Пич, виждал съм в джулиани един дето изглеждаше съвсем обикновено ( с бяла тишърка, къси панталони и маратонки наик ) да си копува часовник за 25 ( двадесет и пет ) хиляди долара. Няма значение как си облечен и как изглеждащ. ;) Друг е въпроса че малко от нас могат да си позволят да си купят акорда, и на мен ми е мечта ! ;) дано някога можем да си го позволим - колкото по темата имам приятел в Бултрако ще проуча въпроса :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Аз имах обратното напредвид,че не предполагаме , защото хората са достатъчно заможни и обикновенното е такива хора да карат мередес,бмв,волво или нещо достатъчно скъпо.И както повечкото такива карат такива коли , защото просто хората в тяхното общество също карат скъпи коли, НО за наше щастие има и други такива които карат ХОНДА ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

Абе вие вярно го удряте на ебаси тъпия фанатизъм ;);) Какво значение има КОЙ каква кола кара и дали някоя мутра, депутат, "преуспял бизнесмен" или какъвто и да е, кара Хонда или нещо друго. Мен лично НЕ МЕ интересува КОЙ КАКВО кара и какво ИСКА ДА КАРА. Мен ме интересува ЕДИНСТВЕНО и САМО МЕНЕ си, какво карам и какво ИСКАМ ! ЧУждото мнение и вкус НЕ ми влиза в работата.Пък дори и някоя известна личност (примерно Слави Трифонов, понеже едва ли не Той е идол на половин БГ, но попринцип НЕ и мой такъв :D ) да кара NSX - какво от това ?! Да не би да очаквате Той да дойде на някоя среща и да даде на всеки по едно кръгче и да ви начеше крастата ?! Или да влезне във форума и да започне да хвали NSX-а и да плюе по всичко останало. Какво като кара NSX - нас това КАКВО ни грее ?! За него това е ПРОСТО предмет - има възможността да притежава тази кола, плаща я и я кара и точка ! Нищо особено. Тя си е негова, НЕ Е наша.И какво значение има дали в БГ ще има 1 или 111 NSX-а - все тая си е (поне за мен). И е доста.....ДЕТСКО да се размишлява защо аджеба в БГ всички по-известни и заможни хора карат Немски луксозни машини а НЕ примерно Японски (или Американо-Японски) - това е глупаво. Поне на Мен ми е НЕпонятно :P;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

A не те ли радва??? Действително няма значение , но общо приетото в Света , ако мога да кажа прието , че хората или Елита карат такива коли , мене също не ме греее , НО просто отбелязвам че хората имат възможност да карат не Хонда, а може би Ферари , НО те карат ХОНДА. И не знам , но дали ще дадат кръгче или не си е тяхна работа , на мене лично ми стига просто да я видя и пипна и честно да ви кажа такава кола не бих се осмелил да подкарам,дори и карам.Интересно ми е , наистина , но кача ли се на такава не знам каква ще следващата която ще пожелая,разбирате ли ме :P И мисля че няма значение какъв е човекът който кара Хонда,дали е богат или беден,с възможности или не,Ако той е фен на Хонда мисля и се надявам да ме подкрепите Той е добре дошъл в клуба ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

Малко прекалявате. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...