Jump to content
jimbeammm

Сивик прекъсва

Recommended Posts

Здравйите, имам следния проблем. Карам Сивик 5 ген. D15B2 Преди няколко дни запалих колата сутринта нямаше проблем и след 5 мин. работа по време на движение колата на два пъти ми предърпа (прекъсна), след като спрях на светофар при тръгване не може да се изфорсира а препатква сякаш на 3 цилиндъра и след 2-3 сек се изфорсира. Забелязах че го прави когато е мокро навън. Някои имал ли е такъв проблем....Благодаря предварително!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега корсата ми прави така когато се намокри делкото :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами и аз това мисля.... но колата не е карана вечерта всичко под капака е сухо делкото и то е сухо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега и аз имах подобен проблем но моя мотор е с 2 карборатора не знам дали ще ти бъда полезен. При мен идваше от въздушния филтър. Провери и дали не е огънат някои мъркуч на горивото. Успех :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стъкло / или сладко - все тая /, аре да не пишеш в тоя раздел! :angry: Колегата с темата - смени си дистрибуторната капачка / и палеца /! :cool:

Редактирано от Sebulba

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги.... оказа се че не е от токовете ........... оня ден нацяло изгуби първи цилиндър и като я отворихме и имаше прегорял клапан. Може да затваряте темата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...