Jump to content
Guest vesko

Искам да си купя Civic 92г. и нагоре

Recommended Posts

Guest vesko

Искам да си купя Civic 92г. и нагоре нов внос за да мога да я регистрирам на инвалид и за да не е карана в БГ. Чух че имало фирми, кото внасят коли и дават по 1 година гаранция. Някой може ли да ми помогне с малко информация за такива фирми? 4-5000 лв ще бъдат ли достатъчни за нещо прилично(без митото) според вас? Аз почти нищо не рзбирам и ще съм благодарен за всякаква информация! Аз съм от София, така че ако и инфото е за София ще е супер!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest REDPOWER

Пич чуй ме сега какво ще ти кажа,повечето от вносителите на автомобили втора употреба са мошенници до някъде.Не можеш да имаш гаранция,че тая кола е на реални години и километри, защото почти винаги лъжат аз ти го казвам от личен опит-вуйчо ми се занимава с това вече 15г и ме е открехнал на почти всички далавери.А ти ако наистина искаш добър Сивик мога да ти предложа моя 1.5 16V d15b2 мотор колата е напълно сервизирана в БУЛТРАКО,ако те интересува по-подробно можеш да видиш снимките от срещата в София.Тя е червена с бели джанти,а аз живот и здраве ще се хвърля на 6-та генерация ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest petrakiev

Я ми кажи ти на мене колко и искаш, че съм готов с парите пък не мога да си намеря читава d15b2, вече 1 месец си търся и - голямо нямане ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest REDPOWER

Значи колата е 06.92г. на 190000 реални километри напълно съм я сервизирал в БУЛТРАКО със спортен волан D&W, спортен филтър, алуминиеви педали и др.такива,с нови гуми YOKOHAMA 195/50/15 отпред И 205/15/15 отзад,цената ми е 5000лв., ако искаш ми пусни л.с. или званни на 0887427917-Радо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Biker_Valio

REDPOWER абе в сряда те видях на новото към 11ч вечерта беше с оште едно момче и искам да ти кажа че много ме издразни това че пускаше на всеки светофар един светлосин Golf III пред теб. Не за друго ама Golfa е на мой приател и е 1.6 - 75hp . Не го пази толкова тва зверче ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest REDPOWER

Valio аз тази колица си я пазя кото очите от както я имам сам се пускал само веднъж с нея на Бужурище и тва е иначе трябва да ти кажа че за тия 90коня тва върви страшно.В коя кола си бил онази вечер че несе сещам? :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vesko

Благодаря за написаното дотук, но то не ми помага особено! :( Никой ли не знае за такава фирма? Или поне да е чувал макар и за други марки, може и човек да се договори нещо за Honda?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Patrik

пич отиди на горубляне и си харесай някой от продавачите и си говори направо с него за внос ако не са ти изгодни неговите условия отиди при следващия и т.н.аз преди като обикалях си бях намерил един дето ми замяза на малко по-свестен ама после пък намерих кола тук и така и не му званяхето ти телефона му 0887324824само това имам нито го познавам нито нищо виж се с него и прецени сам дали може да ти свърши работа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vesko

Много мерси! Най-вероятно така и ще направя, но се надявах, че има и по-лесен начин! :( Мерси за номера!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos

0898 537233 Обади ми се.Всеки месец пътувам до Германия жена ми работи там,и карам по някоя кола на връщане.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest petrakiev

А civic - и караш ли от Германия, аз маи си намерих от един колега :( ама за всеки случаи да имам още един вариянт :( и остави един телефон да се обадя. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos
Отговорено (Редактирано)

И Сиви и червени всякакви карам.

Редактирано от Hronos

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest REDPOWER

Vesko моят съвет е да не рискуваш с някой от Горубляне.По-добре намери някои познат на който по-може да му се има доверие, защото практиката е следната-по телефона от там ти се предлага едно, а като я докарат се оказва че е съвсем друго :D Има и друг вариант, мой приятел преди време даде пари капаро на един такъв търговец без да го познава и кво стана- нито кола нито пари затова внимавай.А ако сериозно си решил навсяка цена да е нов внос мога да те свържа с вуйчо ми, той се занимава с това вече 15г, ако решеш ми кажи.Успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vesko

Благодаря много за предложението! Аз имим ощте един вариат(чрез приател), но ако не стане ще го имам предвид. И пак мерси!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...