Jump to content
cr1cke7

Амортисиори за преден капак

Recommended Posts

Здравейте колеги.Вчера си купих 2 амортисиора от задна врата на пасат.мисля си да ги пригодя за предният си капак да се отваря със амортисиорчетата,че и без това щеката ми е счупена.Някои ако си е слагал на предният капак ако може да помогне каде е най добре да се захванат.благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля са слагам ,че щеката ми е много афиф.Колега за колко ги взе тия амортесиорчета?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

20 лв 2та.но са здрави и ще държат яко ;) само трябва да измисля схемата каде ще ги хвана :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също тва се чудя и мисля,че,ако се премери добре така ,че да може да се затваря хубаво капака и след това се завари ще стане.Гледам и как е на автомобилите със заводски поставени амортесиорчета.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте колеге намерих в един чужд форум как някакъв пич си го е направил и според мене от сниките се разбира какво трябва и къде се захващат :D а ето и самия форум http://www.preludezone.com/auto-showoff/18173-hood-dampers-installed.html надявам се да съм бил полезен , и аз замислям нещо такова самоче на сивик хеч ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мн. добре колега ще се възползвам и аз само да си купя амортесиорчета.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като темата е за амортисьори , ето това сътворих http://vbox7.com/play:5e9b8842 с багажника на Акорд. Ако има заинтересовани ще кача снимки. Супер лесно и елементарно е .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е зле да качиш и снимки колега.Ако е толкова лесно след предния капак ще се насоча и към багажника.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Потърси инфо колко N трябва да са амортисьорите. Ако не ги уцелиш, единия вариант е да не ти държат капака отворен, другия - да сгънеш капака като тръгнеш да затваряш :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз първо мисля на прелиуда да му сложа олекотен капак с отвори кат на бързи и яростни за 350лв и след това амортесиорчета.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а за амортисьорчетата колко мютона да са няма ка да се разбере без да се пробва но според мене от някоя кола с не много тежак преден или заден капак ще станат идеално

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зимаи от някоя със заводски поставени амортесиорчета,мери и се не бои.:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойте са от пасат.вратите им са доста тежки идеално стават.но все още не знам къде да ги сложа така че да не пречат на капака защотото е доста претрупано и няма много места за захващане иска ми се да ги сложа както е показано в снимките по горе но си мисля че там няма да мога да си го затворя след това.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега даваи смело прави както е показано на снимките и според мене няма да опират ще има място само да неса много дебели амортисьорчетата иначе тогава ще опират :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...