Jump to content
BabboNatale

Как да си направим мигачите да светят с габаритите

Recommended Posts

Ами като си сложиш фасунка за крушка с две светлини,на мястото на оригиналната.От нея излизат 3 жички едната е масата а другите две са съответно плюс за мигача и плюс за габарита.Без да режеш кабели най-лесно става с кабелни обувки(мъжки).Поне аз така сам го направил и стана.Наистина Резултата е супер:blink:

Редактирано от Ивайло Йовчев

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше такава тема със снимков материал, но не мога да я намеря. Дано не е изчезнала ... до колкото си спомням колегата беше слагал допълнителна крушка с пробиване на мигача, но на колегата Ивайло Йовчев вариянта е по лесен и чист за изпълнение. :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако Колегата иска да му свети и оригиналния габарит и този в мигача ще трябва да се реже кабелчето на габарита в фара и да се разклони аз не сам го правил така понеже ми беше студено но като се постопли ще го направя.Утре ако имам време ще сваля мигача и ще снимам къде са вкарани Кабелните обувки и как е направено точно.Но в никакъв случай не е голяма философия.Поздрави на всички :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А какъв е замисъла мигачите да светят заедно с габаритите?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли има точен отговор на този въпрос:blink:Аз го направих понеже съм виждал на други коли и ми хареса как изглежда :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
ТУК и ТУК може да видиш как изглежда със и без включени фарове. :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...