Jump to content
st1nki4a

Боядисване спирачни апарати и барабани

Recommended Posts

Здравейте, колегиНаскоро сложих лети джанти на бегачката и почнаха да ме дразнят ръждясалите спирачни апарати и барабани. Мислия да ги боядисам обаче се чудя с каква боя да стане това, понеже нали се нагряват и да не се излющят след някоя друга седмица. Дайте мнения и идеи как сте го правили вие :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

разглобявашпесакоструйка и после прахово боядисване

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има огнеопорни спрейове които издържат до 200 градуса на ''Вери Лел'' към 10лв струват мисля,но прочети инструкцийте отзад че след пръскане се нагряват до към 90-100 градуса за да хване боятаПубликувано изображение Но и с обикновен спрей и отгоре лак и мисля че и с него няма да имаш ядовеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си мислех да ползвам тая боя Протекта 3 в 1 обаче не зная дали ще падне като се нагрее от спирачките?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма да стане така хубаво както с праховото боядисване !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най важно е основата да е добре почистена, нетрябва да има ръжди и боклуци. Колегата Blue Lude добре предложи песакоструйка, но трябва да извадиш на предните апарати спирачня маркуч и после да обезвъздушаваш и т.н. В общи линий дано ти се занимава. Аз на 1-вата ми 5-чка барабаните ги изчистих добре с флекса след това намазах с преобразувател за ръжда и пръснах със спрей за 12 кинта, пробрела обаче се оказа не качеството на спрея а шупличките, който бяха задържали ръжда и отново изби та нищо не направих :blink: Поздрави и успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с автолак също става,аз моите с такъв ги минах и няма мърдане

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...