Jump to content
Krasi VT

Към колегите от Стара Загора

Recommended Posts

Здравейте на всичкиЩе ви бъда много благодарен ако някой има информация за този автомобил :My linkмоля споделете

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един познат (манияк) си взе миналото лято такъв Сивик и е възможно да го е swap-вал,утре ще ти пиша ако е той...Ако е той колите му са поддържани

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такава кола в Стара Загора не съм виждал.Ако изобщо е истинска обявата( което не вярвам),кажи ми как ти изглежда продавач който продава кола САМО с една снимка и то отзад?И...Б16 с газова?Едва ли.Само заради поизтритите гуми(или аз съм недоскив?) допускам че има все пак някакъв нищожен процент вероятност обявата да е реална.Звънни един телефон най-добре.Ще стане ясно за какво иде реч.А ако пък нещата са истински,може да съдействаме с един оглед.Да знаеш дали въобще да се разкарваш. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за съдействието, но май ще излезе фалшива обява.Звънях на телефона не се вдига, писах запитване на имейл през мобилето няма отговор, но ще изчакам още малко.Надеждата умира последна. :)п.п.:това за газовата и износените гуми и мен ме притесни

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е тази хонда за която си мислех и аз,на моя човек не е с американско разположение за заден номер,сори

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...