Jump to content
Crazy Paco

Втулки за джанти?

Recommended Posts

Здравейте колеги,значи предлагат ми джанти от голф,но централния отвор по принцип им е 57 мм,а на моята хонда 56 мм (сивик 5 ген.). Та въпроса ми е какво ще стане ако ги сложа така?Задължителни ли са втулките и има ли ги по 1 мм? И откъде мога да си намеря.Много ще съм ви благодарен,ако ми помогнете,защото неразбирам много...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми колега добре ще е да сложиш втулки,защото ще ти тресе като на крива джанта.За купуване не знам,аз доста време търсих и не намерих.Отидох на един стругар и за 15 лв ми ги направи човека и съм много доволен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С 0.5 мм. стена - трудна работа.Центриране по дупките на шпилките върши чудесна работа и без втулки.Има писано по темата...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами това с центрирането............... ми се струва трудна работа,но както и да е.Пробвал съм с въпросното центриране и ефекта е,че след всяка дупка трябваше да слизам и да центровам джантата наново.А и не е трудна работа,щом са ми ги направили...Но това е лично мое мнение и не ангажирам никой с него,просто се опитвам да бъда полезен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1мм луфт е нищо,аз не бих правил втулки.Все пак гайките са под конус....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

втулка със стена 0,5мм кой ти направи бре? тряа да е от станйол от цигари. слагай ги и карай без втулка, няма да ти е проблем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почти една година карах с лети голфови джанти 15-ки и съм нямал ядове.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...