Jump to content
pikaso906

Придатък на стоков интеик с неясно предназначение

Recommended Posts

Колеги днес разглеждах отблизо стоковия интеик на колата и видях под тръбата до началото на металната част на инжектора нещо като кутия.Под тръбата е и е свързано с нея.Не видях нищо да излиза от тази “кутия“ просто си седи закачена за тръбата.Много ми е чудно за какво служи? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги днес разглеждах отблизо стоковия интеик на колата и видях под тръбата до началото на металната част на инжектора нещо като кутия.Под тръбата е и е свързано с нея.Не видях нищо да излиза от тази “кутия“ просто си седи закачена за тръбата.Много ми е чудно за какво служи? :)

първо не си казал ква е колата,та ние и да хвърляме боб трудно ще познаем.предполагам обаче говориш за вакуум танк-а ....разширителен съд за вакуум за спирачките

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е да ама не излиза нито маркуче за към спира4ките нито даже жичка.Ако сложа системата за студен въздух тя няма отвор за тоя вакуум танк ще стане ли нещо? Питам ,щото поръчах ear inteik и днеска го видях тва и се уплаших да не би да съм си дал парите на вятъра? :)п.п. карам Хонда Прелиуд 2.0i 4ген 1992

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е да ама не излиза нито маркуче за към спира4ките нито даже жичка.Ако сложа системата за студен въздух тя няма отвор за тоя вакуум танк ще стане ли нещо? Питам ,щото поръчах ear inteik и днеска го видях тва и се уплаших да не би да съм си дал парите на вятъра? :)п.п. карам Хонда Прелиуд 2.0i 4ген 1992

хаха,явно говориш за пластмасов съд на самата входяща тръба преди дросела,така ли?ако е така-не се коси,това е само резонатор,целта на който е да ти е по-тиха колата при засмукване на въздуха.понеже го беше написал неясно си помислих,че говориш за нещо под входящите тръби след дросела.п.п. само да вметна,че ако не докараш свеж въздух на интейка си - няма смисъл от него.даже може да стане по-зле ако дърпа въздух от под капака,т.е. топъл. Редактирано от prelude

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма ще го отпуша,а и хубавото е,че на хондата акомулатора е точно между филтъра и двигателя и деиства като термо щит.А и отделно там от където взима въздух ще го поразширя.Тая дупка на подкалника.п.п.Ох какво облекчение.Мерси колега да си жив и здрав. :);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...