Jump to content
Guest alberrto

Важно съопщение

Recommended Posts

Guest VTEC Inside

Аз лично не подценявам никого. Повтаряйки Демон, за съжаление не можем да съпоставяме времената на Божурище с рдуги времена.

Иначе на калояново бих един червен прелюд от по-старичките.. незнам дали си бил ти, но на гадния завой замалко да се цункаме. А на калояново колата ми вървеше доста зле.

ТайпР-а даде 15.2 на леко мокра писта със сликове, а и според мен, мацката трябва да си поработи над стартирането... така че стига сте се хващали за десетите :rolleyes:

В момента съм малко зле със парите, но някой хубав слънчев ден ще се засечем на пистата да си премерим пишките ;) , да полафим и да по "ах"-каме

Тинооооооооо, айде бе човек, много ми е интересно на Божурище какво време ще дадеш.

 

п.с. Стига сте ми възхвалявали колата бе ;) тя че върви, върви ама чак пък толкоз. мойта кола върви доста за 1.5 и това е всичко... ако вървеше като за пипан 2.0 тогава да въхкаме, ама сега... просто е добра за наказване на фабрични немски (и не само) машини до около 2 литра.... 2.5 не съм пробвал още ;)

<{POST_SNAPBACK}>

Да аз бях и ме би и не искам да се оправдавам, но искам да се пробваме пак като смених съединителя. Лошото е, че не знам кога ще съм пак с колата в Сфия, но съм ти фен какви работи си направел по колата си и месля, че и да си поприказваме ще се радвам ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

Аз пък бях със втори човек при мен ;) бъзикам се.. много ще ми е прятно да се видим пак и да обменим по Бира този път ;) на сладки приказки

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest VTEC Inside

Аз пък бях със втори човек при мен  ;)

бъзикам се.. много ще ми е прятно да се видим пак и да обменим по Бира този път ;) на сладки приказки

<{POST_SNAPBACK}>

За това става дума ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest paRADOx

хе хе !!! очаквайте включване и от бат-Ви Жоро ;)  ;)  смятам да кандидатствам за най-бързия седан 4 ген. ;)

<{POST_SNAPBACK}>

Eто ТУК се включвам и Аз!!!Искам да видим кой - кого....В категория Седан, 4 генерация съм готов да се дърпам за първото място! ;););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenwather
Отговорено (Редактирано)

хе хе !!! очаквайте включване и от бат-Ви Жоро ;)  ;)  смятам да кандидатствам за най-бързия седан 4 ген. ;)

<{POST_SNAPBACK}>

Eто ТУК се включвам и Аз!!!Искам да видим кой - кого....В категория Седан, 4 генерация съм готов да се дърпам за първото място! ;););)

<{POST_SNAPBACK}>

хехехеехе ела довечерА на Бояна да те сваля на земята и ти се изхвърляш

по бърз седан за момента от моя няма и скоро не ще се появи ;)

Редактирано от greenwather

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

.......не знаеш батка кой е Гожо Була!!! Сигурно е натрескал АГУ-то с NO2................. ;);););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest paRADOx

хе хе !!! очаквайте включване и от бат-Ви Жоро ;)  ;)  смятам да кандидатствам за най-бързия седан 4 ген. ;)

<{POST_SNAPBACK}>

Eто ТУК се включвам и Аз!!!Искам да видим кой - кого....В категория Седан, 4 генерация съм готов да се дърпам за първото място! ;););)

<{POST_SNAPBACK}>

хехехеехе ела довечерА на Бояна да те сваля на земята и ти се изхвърляш

по бърз седан за момента от моя няма и скоро не ще се появи ;)

<{POST_SNAPBACK}>

Ще видим тази работа. . .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenwather
Отговорено (Редактирано)

.......не знаеш батка кой е Гожо Була!!! Сигурно е натрескал АГУ-то с NO2................. ;)  ;)  ;)  ;)

<{POST_SNAPBACK}>

как да не знам аз съм му фен на бате Жоро той е моя идол ,особенно като победи няква синя хонда на Калояново и то на газ ;)

а към другия колега със седана :и да гледаш и да не гледаш аз съм по бърз;)

;)

Редактирано от greenwather

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Ами като сме се хванали с това Божурище да е на сериозно вече , другата седмица събота , неделя или петък-а казвайте кога !!! и да ходим групово :D дайте темаааа :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest doggy
Отговорено (Редактирано)

хех хайде и аз да напиша нещо :P хубу че джаза на алберто вьрви,спор няма!!!ама двигател ет-1.8 105кончета-153нм вьртящ?кво няма да вьрви ли?той на прелюда вьрви паьк кво да говорим за джаз ;) ама относно червената хонда2генерация(бившомоята)2.0л 122коня 169нм вьртящ,сьмнявам се да има шанс срещу нея(с нов сьединител е)тя преди нямаше,достатьчно сам я бутнал докато беше моя :DДимооооооооооо сьс здраве да си я караш мой

Редактирано от doggy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest eDaniel

Много бързи седани 4г май има в тоя клуб... ;) Предлагам да се дръпнетеа пък аз да почерпя ноу-хау от победителя :P Трябва да стегна моя да върви поне като за 90 коня пък за повече ще видим :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest paRADOx
Отговорено (Редактирано)

Много бързи седани 4г май има в тоя клуб...  :D Предлагам да се дръпнете

а пък аз да почерпя ноу-хау от победителя  :) Трябва да стегна моя да

върви поне като за 90 коня пък за повече ще видим  :whistle:

<{POST_SNAPBACK}>

И по-бързи ще станат! :bg:

Редактирано от paRADOx

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest alberrto

хех хайде и аз да напиша нещо  :) хубу че джаза на алберто вьрви,спор няма!!!ама двигател ет-1.8 105кончета-153нм вьртящ?кво няма да вьрви ли?той на прелюда вьрви паьк кво да говорим за джаз :D ама относно червената хонда2генерация(бившомоята)2.0л 122коня 169нм вьртящ,сьмнявам се да има шанс срещу нея(с нов сьединител е)тя преди нямаше,достатьчно сам я бутнал докато беше моя :whistle:Димооооооооооо сьс здраве да си я караш мой

<{POST_SNAPBACK}>

Направо я оставям в точка.Питаи Димо тои е карал Джаза :bg:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

Е Тино, да беше дошъл вчера....посъбрахме се малко хораС Алберто така и не се пуснахме, че имаше проблеми с Джаза, но борбата с Магнум-а завърши 1:1 ... макар че неговото най-добро време е с 0.3сек по-добро от мойто.п.с. за тези които се чудят колко ще спестят ако махнат седалките, вчера пробвах като оставих само шофьорската седалка и спестих 0.03сек Тия японци са направили ебаси леките седалки, почти няма разлика със и без тях :Dравносметката:Аз: 16.311 без олекотяване, 16.280 без седалкиМагнум: 16:000, но той ако свали тубата. ще влезе в 15-ките

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...