Jump to content
automotive

Съвет за Акорд Купе

Recommended Posts

Здравейте момчета Гледах една хондичка в пловдив http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11295198039743121&f1=detailsКолата е добра имам малко забележки по боята произведена по Рама в САЩ всички ексри подгрев на седалките автомат абе всичко си работи .Салона е запазен е има 2-3 дупки но е нормално .Въпроса ми е Доста бяха ръждясали задните и предните спирачни апарати задните дискове са за смяна но апаратите си имаха ръждичка .Веждите са здрави но нямат гумено уплътнение на самата вежда както имах при сивика .И другото което е двигателя е чист не е мит но целият е на едни такива точици от самият метал .Сивика ми няма такива неща това дали е проблем .Отделно отпреде където са тампоните на ДВГто доста са ръждиви .Самият кош на двигателя ръжда няма никакава няма и течове на масло .Другото което е като се пусне климатроника си променя звука мотора това нормално ли е за мотор 2ка мисля си че само малките мотори си променят звука .И последно цената как ви се струва .Да я взимам ли да си карам купе :) или да чакам за по добро

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха,абе кво става тук-ти си сигурно 3-тия човек дето пуска някакви такива теми и то почти еднаква с предните.кви ръждички,кви 5лв-това е кола на над 10г.ако искаш да няма ръжда-отиваш в магазина.това по двигателя на точки се казва окисление.взимай и карай,колата е хубава.относно климатроника......няма значение каква е работната кубатура на ДВГ-то,щом му добавиш консуматор е нормално да се усети в първия момент.все пак за климатика казват че консумира 10-тина % от мощността на двигателя,а това е сериозна цифра.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И само да допълня колегата prelude - веждите са здрави, точно защото ги няма уплътненията. Това е първото нещо, което се маха от колата. Иначе там се събират едни неща и става... :D

Редактирано от hphphp

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега много се чудиш .......... тази кола да не си намери нов собственик преди да си решил ................. Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И само да допълня колегата prelude - веждите са здрави, точно защото ги няма уплътненията. Това е първото нещо, което се маха от колата. Иначе там се събират едни неща и става... :worthy:

Не си прав,тези гуми пазят много добре ама след 10-13 години металните елементи в тях ръждясват и заразяват иначе здравата ламарина на колата.А метала в гумите е като телбод,но се предава първи.Така че най-добре вместо да ги махате и да оставяте нещата така-купете си нови и си свиркайте още 13 години примерно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно човек като напише една дума и... хоп, някой му я изтрива. Що бе, пичове. Може ли сега да кажа с ваше позволение нещо. Отново. Повечето задни вежди на такава възраст са .... :worthy: Според мен тези уплътнения само събират кал и влага и веждите не могат да "дишат" и да се чистят. Кой не ги е правил - ако 2-3 години са читави се радваш и... после наново. Не уплътнения, ако искаш вулканизирай колата - ръждата няма спиране. Тя яде отвътре навън. Успех колега.

Редактирано от hphphp

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...