Jump to content
californiaboy

Помогнете в избора на броня Хонда Сивик

Recommended Posts

Здравейте , колеги ! Реших да си потърся брони за Сивика - японка 6 ген 98 година малко да го пораскрася и пребоядисам след това:D. Значи идеята ми е за предна броня да намеря броня от Сивик примерно 2000 година - facelift и да махна пластмасата в средата и да се сложи дискретна мрежа , ако някой колега продава такава броня да пише;) , праговете мисля да са същите , но след доста търсене на задна броня не мога да намера нещо по- изчистено , но открих една обява в www.mobile.bg , съжалявам че искам същата броня като на колегата ,но просто е най-красивата задна броня която съм виждал до сега :D Ако някой знае къде мога да намеря такава броня да пише http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11274878421540253&f1=details , или горе-долу колко ще излезе направата на една такава броня просто е мн изчистена и ,,раздува'' задницата , отново се извинявам, че един вид копирам колата на колегата :D От Пловдив съм и ако ми препоръчате някой майстор за брони ако може да е в региона ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имай предвид, че зада сложиш предна броня от фейслифтов сивик на твоя (98-ма набор) ще трябва да му сложиш и калници, капак, фарове и решетчицата с хонда емблемата от фейсливтовия сивик. Имат разлики в размерите на фаровете и от там идва и несъответствието на другите части.

Лично аз си падам повече по сивика преди фейслифта и за мен една хубава добавка към бронята му е напълно достатъчна.

Пример:

Публикувано изображение

 

Успех :D

Редактирано от ilias

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами колега на мен ми изглеждат еднакви фаровете , но щом трябва да сменям цялата предница за една броня наистина не си струва , само че прегледах всички сайтове, къде в БГ продават такива лип добавки ли са и аз не знам за Хонда , зашото не мога да намеря нищо подобно , а за спортна решетка мисля да поръчам през www.ebay.com :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

епа това не е ли лип(добавка или как го тълкуваш) ?

Редактирано от DohcVtec

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задната броня наистина е мн яка,това е оригинална броня на BMW M5 2000г.

Аз на моята 5ген бях сложил такава,във Варна цената в момента мсля че ще е около 200лв,после само трябва да си я боядисаш.Ако те интересува драсни едно лично и ще проверя колко ще е точно цената.

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...