Jump to content
ivanH

Помощ при избор на Honda Civic

Recommended Posts

Здравейте, Загледал съм се по тези две колици от 8-мата генерация:http://nfs.mobile.bg...3002&f1=detailshttp://nfs.mobile.bg...7028&f1=detailsЩе се радвам ако някой сподели мнението си за тях. На мен цената ми се вижда нереално ниска, но все пак май са американския модел който би трябвало да е по-евтин. Кажете какво трябва да огледам и да внимавам за да нямам ядове после.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На втората обява цената е в евро :rolleyes: А първата изглежда направо съмнително с тия 15 бона за кола на 13 000км.Погледни и тази тема, ако все още не си:http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=56051&hl=%20%C3%90%C2%BD%C3%90%C2%BE%C3%90%C2%B2%C3%90%C2%B8%C3%91%E2%80%9A%C3%90%C2%B5%20%20%C3%90%C2%BA%C3%90%C2%BE%C3%90%C2%BB%C3%90%C2%B8&st=0

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата не я гледай, защото общо взето нищо не казва... Първия седан е за Американския и Канадския пазар - регистрирана и сигурно със всичко. Това ти са още около 500 лева. Колата е в София и ти виждам си от там - иди я провери с 2-3 човека, няма да те бият, де... :rolleyes: Пише даже и коментар - никога не се знае. Човека може да е на зор нещо. Хубаво си се "загледал", ама нали се сещаш, че може някой да ти я вземе под носа... Успех...п.п. нова е била около 13-14 000 канадски долара, така че какво се учудваш... Зависи от изпълнението, ама ...Civic Sedan 2011 e 14.990... Тия хора не знаят колко трябва да са щастливи... :lol:

Редактирано от hphphp

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата не я гледай, защото общо взето нищо не казва... Първия седан е за Американския и Канадския пазар - регистрирана и сигурно със всичко. Това ти са още около 500 лева. Колата е в София и ти виждам си от там - иди я провери с 2-3 човека, няма да те бият, де... :rolleyes: Пише даже и коментар - никога не се знае. Човека може да е на зор нещо. Хубаво си се "загледал", ама нали се сещаш, че може някой да ти я вземе под носа... Успех...п.п. нова е била около 13-14 000 канадски долара, така че какво се учудваш... Зависи от изпълнението, ама ...Civic Sedan 2011 e 14.990... Тия хора не знаят колко трябва да са щастливи... :lol:

На първата обява цената беше в USD ама явно я смениха. Аз със сигурност ще отида да я погледна Американската, но исках да питам за какви дефекти да огледам и какви "уловки" може да има?п.с. Между другото защо реши че е купена с канадски долари? Редактирано от ivanH

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм решил, просто ти давам ориентир... :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има нормална цена за километрите си и за това,че сме в криза а едната до колкото видях е спешно,но изборът си е твой:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...