Jump to content
Guest chikiriki

d16z6

Recommended Posts

Guest chikiriki

главите от d16z6 работят перфектно с блокове d15 d16 за d14 не съм пробвал ! ако някой ентусиасти нямат достатъчно знания да четат ! а не да серат в чужди теми ! тези глави както и от d15z6 !!!! са най изгодният начин за реално увеличение на кс и вм !най важното е че има огромно количество информация -безплатна !!! как да се направи грамотно така че ако някой си намери такава глава - да чете ! а не да слуша сулю и пулю :whistle: !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ZnipeR

пич явно визираш мен, сложи си такава глава на д16 блок и ела да те размажа с д15 блок с д15 глава, само че си носи $

Редактирано от ZnipeR

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tinki

Май вместо да си мерите пишките по-добре се обосновететоест и аз искам да знам за и против пък истината сама ше изплува................и световен мир :whistle::plane:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenwather
:hondarulez: Редактирано от greenwather

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenwather

главите от d16z6 работят перфектно с блокове d15  d16  за d14 не съм пробвал ! ако някой ентусиасти нямат достатъчно знания  да четат ! а не да серат в чужди теми ! тези глави както и от d15z6 !!!! са най изгодният начин за реално увеличение на кс и вм !най важното е че има огромно количество информация -безплатна !!! как да се направи грамотно  така че ако някой си намери такава глава - да чете  ! а не да слуша сулю и пулю  :hondarulez: !

<{POST_SNAPBACK}>

значи съгласен съм с мнението на Знипера.

второ не говори с недомлъвки ами кажи кой визираш по точно под СУЛЮ И ПУЛЮ,знипера предполага че него аз мисля ,че мен.

 

като плюеш по някого се обоснови . После , реално увеличение да, ама за колко?????

ти правил ли си го ?

аз да и знам колко струва.

МНОГО ако го направиш свестно а не просто така.

и си попълни профила. и не ми се сърди нищо лично.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BOSS`HOGG

главите от d16z6 работят перфектно с блокове d15  d16  за d14 не съм пробвал ! ако някой ентусиасти нямат достатъчно знания  да четат ! а не да серат в чужди теми ! тези глави както и от d15z6 !!!! са най изгодният начин за реално увеличение на кс и вм !най важното е че има огромно количество информация -безплатна !!! как да се направи грамотно  така че ако някой си намери такава глава - да чете  ! а не да слуша сулю и пулю  :hondarulez: !

<{POST_SNAPBACK}>

Напълно подкрепям тази хипотеза за6тото автора на тази съ6тата хипотеза ми я направи тая схема на блок д15б2 сложихме глава от д16з6 и вси4ко останало,делко,компютър,колектори и инжекцията.и тоя съ6тия автор ми направи вси4ко това пове4е от СВЕСТНО за6тото колата ми върви невероятно добре и бих се пробвал с всяка д15б2-ка и съм сигорен 4е няма да имам проблем сре6то една д15 с д15-глава.Смея да твардя вси4ко това за6тото аз ли4но изпитах тая промяна на колата си със съдеиствието на chikiriki.Ни6то ли4но сре6ту никои,просто споделям мнение което съм го изпитал ве4е.Колата ми в момента работи перфектно,върви перфектно,и гори перфектно,до момента нямам никакви ядове с нея и съм максимално доволен от това което се полу4и.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest group4dam

главите от d16z6 работят перфектно с блокове d15  d16  за d14 не съм пробвал ! ако някой ентусиасти нямат достатъчно знания  да четат ! а не да серат в чужди теми ! тези глави както и от d15z6 !!!! са най изгодният начин за реално увеличение на кс и вм !най важното е че има огромно количество информация -безплатна !!! как да се направи грамотно  така че ако някой си намери такава глава - да чете  ! а не да слуша сулю и пулю  :hondarulez: !

<{POST_SNAPBACK}>

значи съгласен съм с мнението на Знипера.

второ не говори с недомлъвки ами кажи кой визираш по точно под СУЛЮ И ПУЛЮ,знипера предполага че него аз мисля ,че мен.

 

като плюеш по някого се обоснови . После , реално увеличение да, ама за колко?????

ти правил ли си го ?

аз да и знам колко струва.

МНОГО ако го направиш свестно а не просто така.

и си попълни профила. и не ми се сърди нищо лично.

<{POST_SNAPBACK}>

ей гашник,

момчето е правило повече Хонди отколкото ти си виждал :stupid:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ZnipeR

момчето нека си е правило и да продалжава да прави, не се карайте заради мен. чакам секва правена SOHC система да видите кво сте правили само че проби не правим а $

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenwather

главите от d16z6 работят перфектно с блокове d15   d16  за d14 не съм пробвал ! ако някой ентусиасти нямат достатъчно знания  да четат ! а не да серат в чужди теми ! тези глави както и от d15z6 !!!! са най изгодният начин за реално увеличение на кс и вм !най важното е че има огромно количество информация -безплатна !!! как да се направи грамотно  така че ако някой си намери такава глава - да чете  ! а не да слуша сулю и пулю  :hondarulez: !

<{POST_SNAPBACK}>

значи съгласен съм с мнението на Знипера.

второ не говори с недомлъвки ами кажи кой визираш по точно под СУЛЮ И ПУЛЮ,знипера предполага че него аз мисля ,че мен.

 

като плюеш по някого се обоснови . После , реално увеличение да, ама за колко?????

ти правил ли си го ?

аз да и знам колко струва.

МНОГО ако го направиш свестно а не просто така.

и си попълни профила. и не ми се сърди нищо лично.

<{POST_SNAPBACK}>

ей гашник,

момчето е правило повече Хонди отколкото ти си виждал :stupid:

<{POST_SNAPBACK}>

е и?

колаправена от Знипера ще разцепи всички едновалови витеци.

аз не знам колко коли е правил а и не знам ти дали знаеш аз колко Хонди съм виждал обаче резултатите се видяха на Калояново .

а иначе всеки може да си говори приказки .

а по въпроса за гашника намерило се кой да ми го каже .

а иначе нямам нищо против .чикирики просто когато говориш за някого кажи му го директно както ти и аз в случая.

Редактирано от greenwather

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenwather

главите от d16z6 работят перфектно с блокове d15   d16  за d14 не съм пробвал ! ако някой ентусиасти нямат достатъчно знания  да четат ! а не да серат в чужди теми ! тези глави както и от d15z6 !!!! са най изгодният начин за реално увеличение на кс и вм !най важното е че има огромно количество информация -безплатна !!! как да се направи грамотно  така че ако някой си намери такава глава - да чете  ! а не да слуша сулю и пулю  :unsure: !

<{POST_SNAPBACK}>

Напълно подкрепям тази хипотеза за6тото автора на тази съ6тата хипотеза ми я направи тая схема на блок д15б2 сложихме глава от д16з6 и вси4ко останало,делко,компютър,колектори и инжекцията.и тоя съ6тия автор ми направи вси4ко това пове4е от СВЕСТНО за6тото колата ми върви невероятно добре и бих се пробвал с всяка д15б2-ка и съм сигорен 4е няма да имам проблем сре6то една д15 с д15-глава.Смея да твардя вси4ко това за6тото аз ли4но изпитах тая промяна на колата си със съдеиствието на chikiriki.Ни6то ли4но сре6ту никои,просто споделям мнение което съм го изпитал ве4е.Колата ми в момента работи перфектно,върви перфектно,и гори перфектно,до момента нямам никакви ядове с нея и съм максимално доволен от това което се полу4и.

<{POST_SNAPBACK}>

не говори смешки ,че няма да имаш проблем .моля. верно е че върви много твоята кола обаче верно е че колата на тино дето е д15 с глава д15 ще те разцепи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest group4dam

Софииските шимширици веднага ми блокираха постовете :unsure: _I_ пак заради дългокосия гей

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ZnipeR

на тино д15-ката не е готова още компютъра е спира на 7100 а в момента потенцяла е 9200 като наредим компютъра се готвим за голям втек теа фенове дето са чели в интернет кво да си прават с колите им пращам много поздрави и да продължават да четат със здраве ма да не си мерат пишките с мен, нагло ама си го заслужават

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenwather

дете се обръща към дядо си който чете вестник Дядо ,дядо виж една камила лети Дядото : да ,да .....Дядо ,дядо виж още една камила лети Дядото : да , да .....Дядо ,дядо виж цяло ято камили летят Дядото : да , да те там вият свойте гнезда та и аз те слушам и ти обръщам внимание колкото дядото на детето ,та говори си не ми пречиш . и не е важно кой от каде е !щото във всеки град има готини хора и обратното .

Редактирано от greenwather

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MIYAMOTO

Абе не сте ли чували,че като двама си ги мерят вие нямате място там :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest street_fighter

тцтцтцтцтц интересно стана ама вместо да се карате за глупости замисляли ли сте се ако се съберете да направите нещо общо и да обмените опит вместо да си мерите пишките като някои деца на по 16 -17 год...колеги смешно е...аз ше ви разцепа с Алфата повечето Д15ки ама си трайкам ебати :unsure: стига бе!!!излагате се...аз предлагам!!!елате на събора другата неделя и мерете двигатели и споделете опит

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenwather

ок нека да има мир ,аз се извинявам на Чикирики ,и световен мир :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BOSS`HOGG

главите от d16z6 работят перфектно с блокове d15   d16  за d14 не съм пробвал ! ако някой ентусиасти нямат достатъчно знания  да четат ! а не да серат в чужди теми ! тези глави както и от d15z6 !!!! са най изгодният начин за реално увеличение на кс и вм !най важното е че има огромно количество информация -безплатна !!! как да се направи грамотно  така че ако някой си намери такава глава - да чете  ! а не да слуша сулю и пулю  :) !

<{POST_SNAPBACK}>

Напълно подкрепям тази хипотеза за6тото автора на тази съ6тата хипотеза ми я направи тая схема на блок д15б2 сложихме глава от д16з6 и вси4ко останало,делко,компютър,колектори и инжекцията.и тоя съ6тия автор ми направи вси4ко това пове4е от СВЕСТНО за6тото колата ми върви невероятно добре и бих се пробвал с всяка д15б2-ка и съм сигорен 4е няма да имам проблем сре6то една д15 с д15-глава.Смея да твардя вси4ко това за6тото аз ли4но изпитах тая промяна на колата си със съдеиствието на chikiriki.Ни6то ли4но сре6ту никои,просто споделям мнение което съм го изпитал ве4е.Колата ми в момента работи перфектно,върви перфектно,и гори перфектно,до момента нямам никакви ядове с нея и съм максимално доволен от това което се полу4и.

<{POST_SNAPBACK}>

не говори смешки ,че няма да имаш проблем .моля. верно е че върви много твоята кола обаче верно е че колата на тино дето е д15 с глава д15 ще те разцепи

<{POST_SNAPBACK}>

Добре няма да говоря пове4е СМЕ6КИ,6те бъда сериозен.То разцепванка,на приказки вси4ко се постига ,утре,вдругиден може и някои голям в-тек да разцепите.За6то тряяя се осира темата,и да се говорят някакви простотий кои кого 6тял да разцепи.Вместо да се постигне някаква обмяна на опит и да споделим кои кво е направил,то се по4наха,кои кого 6тял да разцепи и т.н.Когато седна на компютъра и влезна в хонда форума,сядам с желанието да нау4а не6то ново за любимата марка,а то кво пак някакъв сериал,някаква интрига,кога 6те спрете с интриганските историйки.Мисля 4е пове4ето от нас искат да полу4ат ТУК ,както и да споделят полезна информация за своята колица, а то кво се полу4ава,всяка по интересна и сериозна тема се осира.Не искам да се карам с никой и не съм против никой.Искам само да нау4а не6то ново и да споделя полезна информация за на6ата марка.Писна ми да 4ета само спорове и драми,мисля 4е тряя се поспрем.Аи лека и със здраве.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ZnipeR

мир , ако съм ядосал някой с на тино колата моля обръщайте се към мен той не знае много а и с някой отзиви след състезанието му убихте ентусиазма което говори много лошо за вас

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tinki

Добре няма да говоря пове4е СМЕ6КИ,6те бъда сериозен.То разцепванка,на приказки вси4ко се постига ,утре,вдругиден може и някои голям в-тек да разцепите.За6то тряяя се осира темата,и да се говорят някакви простотий кои кого 6тял да разцепи.Вместо да се постигне някаква обмяна на опит и да споделим кои кво е направил,то се по4наха,кои кого 6тял да разцепи и т.н.Когато седна на компютъра и влезна в хонда форума,сядам с желанието да нау4а не6то ново за любимата марка,а то кво пак някакъв сериал,някаква интрига,кога 6те спрете с интриганските историйки.Мисля 4е пове4ето от нас искат да полу4ат ТУК ,както и да споделят полезна информация за своята колица, а то кво се полу4ава,всяка по интересна и сериозна тема се осира.Не искам да се карам с никой и не съм против никой.Искам само да нау4а не6то ново и да споделя полезна информация за на6ата марка.Писна ми да 4ета само спорове и драми,мисля 4е тряя се поспрем.Аи лека и със здраве.

<{POST_SNAPBACK}>

 

 

Е ТВА Е истината :P

иначе ша западне хубавото форумче и треа си купувам голф :)

Редактирано от tinki

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...