Jump to content
joexx

Дразнещ малък проблем със седалката

Recommended Posts

Здравейте колеги,проблема ми е следния : Релсата на пасажерската седалка ми хлапче/само от към вратата/,или по точно май липсват "валячетата" между тях, което води до дразнещо хлопане при движение когато никой не седи на седалката. Понеже не съм я разглабял предполагам, че това е основната причина. Не мога да намеря решение, освен да си купя комплект релси, които релси всеки иска да си ги продаде със седалката. Излиза, че трябва да дам поне 50-60 лв. за седалка, от коята ще използвам само едно или две валячета,и която седалка няма къде да я прибера защото нямам маза. :rolleyes: Нека ако някой има идея или предложение по проблема ми да помага, незнам дали има смисъл да пускам обява в "купува-продава части", /Сивик 6, хеч/ Благодаря :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, има смисъл да пуснеш обява, нали затова е този раздел :rolleyes: Въпросните "валячета" са от тел, навита на спирала. Приличат на парче от пружина. На мен ми липсваше такова на шофьорската седалка и го подмених точно с парче пружина с почти същия диаметър и срязано до подходящ размер.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Същият проблем и при мен, но това което прилича на пружина си е там, липсва едната от съчмите(като от лагер) и при мен хлопче по същия начин..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, погледнах но явно са избягали някъде. Като хвана седалката и я надигна, направо отлепям едната от другата релса. Ще пускам обява в купува, пък дано да намеря. Мисля, че темата може да се трие, благодаря на отзовалите се. :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До сега пак заничах :lol: успях да видя , че имам само едната пружина която е в предната част на седалката, от нея назад нямам нищо.Бихте ли ми казали колко съчми или пружини има м/у релсите.Благодаря :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По две на всяка релса.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз имах същия проблем на същата релса.Реших го като сложих стоманена втулка със подходящия размер.Ще ти свърши работа всяко стоманено цилиндърче, което има подходящ диаметър и дължина.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има и съчми по 3 от всяка страна доколкото помня. Слагах съчми 5 пъти и все падаха, мъчих се всякак си, но май истината е да си вземеш здрава релса от друга седалка, аз така направих и вече 2 години си свирках !!!Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...