Jump to content
speed1981

питане относно разход?

Recommended Posts

Здравеите колеги от скоро съм собственик на сивик 1,8VTI-B18C4 мотор,някои с такъв автомобил може ли да ме ориентира колко му гори...градско,извънградско,смесено/не говорим ако постоянно се кара във витека/ :rolleyes:

Редактирано от speed1981

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите колеги от скоро съм собственик на сивик 1,8VTI-B18C4 мотор,някои с такъв автомобил може ли да ме ориентира колко му гори...градско,извънградско,смесено/не говорим ако постоянно се кара във витека/ :rolleyes:

Един френд кара такава и при нормално каране в града не би трябвало да ти дава повече от 9-10л/100км , извън градско около 7л, но при стоков вариант. :) И въпреки всичко това с разхода си е относително и най-вече до шофьора! п.п. Дано поне съм те ориентирал и много безаварийни километри ти пожелавам, избора ти е много добър :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,благодаря ти за отговора,стокова си е бегачката! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я се похвали какъв разход ти вади? Комбито твърдо 8 на магистрала, но е постояно малко над втек, а на нормален междуградски нещо 6 ми се появи по едно време и не вярвам :DА още не съм изхарчил цял резервоар само градско да видя колко е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Засичам я като пълня резервоара на мах и след 400км пълня пак на същата бензиностанция и същата колонка,градско 10 твърдо,топло студено това ми е разхода,зимата до 10,5 а извънградско 7,8 ми даде при умерено каране около 120,на места 160-70,на места в червения сектор...но като цяло без душмански изпълнения :D Единственото което не ми допада е че при по голяма скорост доста и олеква волана,заради LSD-то ли е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мене е 9-10 градско, 6 извънградско на 100км ... в началото си мислех че ще харчи много повече, но бях приятно изненадан! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...