Jump to content
MadOne

Как да изолирам гейта на турбина?

Recommended Posts

Здравейте колеги искам да Ви попитам кой е най - удачния начин да изолирам гейта на турбо и да ползвам външният гейт който имам. Искам да махна клапана от турбината понеже ми пречи и в същото време да направя така, че клапата да стои затворена.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги искам да Ви попитам кой е най - удачния начин да изолирам гейта на турбо и да ползвам външният гейт който имам. Искам да махна клапана от турбината понеже ми пречи и в същото време да направя така, че клапата да стои затворена.

Последно какво искаш да направиш? :rolleyes:Дай снимки на турбото Редактирано от doggy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да махна гейта от турбината като клапата на топлата част да си остане вечно затворена и евентуално някога ако потрябва да се върне гейта и да се ползва клапата не искам да я заварявам. Ето снимка:http://www.picvalley.net/u/2754/638151156751849212948659898vsvo9Acg7qPkZsEZThJ.JPG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да махна гейта от турбината като клапата на топлата част да си остане вечно затворена и евентуално някога ако потрябва да се върне гейта и да се ползва клапата не искам да я заварявам. Ето снимка:http://www.picvalley.net/u/2754/638151156751849212948659898vsvo9Acg7qPkZsEZThJ.JPG

Еми махай гейта,направи някаква стойка като монтираш турбината,за която да хванеш вилката която остава от клапата(нали искаш да я пазиш)примерно с някаква шпилка.Като я монтираш,погледай я и ще ти дойде някоя идея как точно да я застопориш.Можеш да пробваш най-лесно на мястото на заводския гейт,да сложиш една планка към която да навиеш шпилка която да отива и да се хваща до клапата.Също така можеш да пробваш да оставиш гейта там без вакум и да го понатегнеш,предполагам че ще държи над бар без вакум.пп.Тази турбина от делта ли е?Поне на мен ми изглежда на такава.Не носи на големи надуви ако е тя.От 1 бар нагоре е опасничко да я надуваш и задължително трябва да и пуснеш и вода,щом е с водно Редактирано от doggy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да такава е ще я карам точно на 1 бар ! Вода ще има. Искам да махна акутатура на гейта пречи ми .!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...