Jump to content
plamoni

Най-удачната кутия за H22

Recommended Posts

Понеже скоро ще сменям скоростната кутия,ще съм много благодарен ако получа някое и друго мнение за това каква скоростна кутия да взема.п.с.чувал съм неща от рода,че от от F20 била доста добре,защото била по-къса от тази на H22-ките?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

зависи за какво ще я ползваш.Според мен м2а4 от 200к.с. е супер добре разчетена,липсва и само една дълга 5-та

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На ф20а4 кутията е супер дълга(2 и 3 предавки),и ако целта ти максимално бързо ускорение това не е кутията за теб. за ежедневно каране обаче си е добре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пачо къде се изгуби бе човек?от ф където си чувал ,са те излъгали да е най удачната! както колегата преди мен е казал една от всичките кутий от х22 са добри м2а4 ,м2в4 само че 5 е малко къса за мен най дорби са от акорд тайп р или евро р

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малко съм офф ама нали кутията ти трябваше да е типтроник и нли си закупи такава,да не би да минаваш на ръчка?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малко съм офф ама нали кутията ти трябваше да е типтроник и нли си закупи такава,да не би да минаваш на ръчка?

Мда,искам ръчка вече,но исках да покарам и автоматик,но така или инъче това дето съм го замислил за колата е доста брутално и тая кутия няма да издържи,просто не искам да я чупя :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я сподели ако може - какво ще и е бруталното?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малко съм офф ама нали кутията ти трябваше да е типтроник и нли си закупи такава,да не би да минаваш на ръчка?

Мда,искам ръчка вече,но исках да покарам и автоматик,но така или инъче това дето съм го замислил за колата е доста брутално и тая кутия няма да издържи,просто не искам да я чупя :)
Ама ти верно не си у ред ,коко е търси тъпата кутия и сега ще искаш ръчна кутия,УГОДА НЕМАШ :) Наистина от тайп Р е много добра кутията,държи и големи рпм .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

M2B/A4 е с по-дълга 5-та от U2Q7, 2, 3 и 4 са също по-дълги, но незначително. За мен M2B4 е най-добрата кутия както заради предавателните числа, така и заради LSD-то и принципа му на действие.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм интересно .. какво имаш предвид за принципа му на действие ? По-различно ли е от другите LSD-та ? Чел съм за тях ,но точно за тези който са в М2В4 кутиите не знам какви са и как работят.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При M2B4 ЛСД-to e viscous тип, тоест с флуид, а U2Q7 е hellical, тоест със зъбчатки. Флуидът позволява по-добро поведение на пътя както при движение в права линия, така и в завой, тъй като се заключва само при необходимост, докато зъбчатките са постоянно заключени, и ако едното колело се вдигне дори и с малко във въздуха, вече нямаш LSD. Поне аз мисля така, има и противоположни мнения, като става дума за коли, които се карат не само на писта. Ето едно клипче, макар и за 4wd:http://www.youtube.com/watch?v=g92zLmCoxqU

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...