Jump to content
plamoni

Има ли разлика в инжекторите на H22 200к.с. и H22 185 к.с.

Recommended Posts

Колеги ще помоля по запознатите за отговор,има ли разлика в инжекторите на H22A примерно,който е 200к.с. и H22A5 който е 185к.с.?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ще помоля по запознатите за отговор,има ли разлика в инжекторите на H22A примерно,който е 200к.с. и H22A5 който е 185к.с.?

Да има.НА х22а 200к.с. са 345сс.,на другия мисля 295сс.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък мисля, че на този които е 220PS само на него са му 345. И другото някъде ..съм виждал да пишат ,че на моделите след 97-8 пак имало с 345 (на 200 коня ,но колко е достоверно...).Иначе масовите 185 и 200 са с по 290 кубика инжектори.

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

JDM версията са 345сс.,за а8 след 97 нямам идея но за тези съм сигуренпп.х22а работи и с 370сс.-пробвано на сток еку-и двата размера са нискоомни

Редактирано от doggy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОБД1- 345сс/92-96, ОБД2 290сс/97-01, това е, но първите са peak and hold, другите saturated

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де,а има ли вариянт на H22A5 да се сложат инжектори от H22A и ще има ли смисъл?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де,а има ли вариянт на H22A5 да се сложат инжектори от H22A и ще има ли смисъл?

Без някакви модови по двигателя и настройки не очаквай нищо,най-много да вдигне разхода и да стане мудна.Иначе ако я сгъстиш поне до 10.6 11 примерно ще има доволен резултат :)Но в случая надали няма да и стигнат и 290-ки.Иначе ако е само за упражнението-инжектори,няма смисъл да си губиш времето Редактирано от doggy
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговорите,мойте се оказаха от големите,само че се оказа че са позапушени(аман от разбирачи) :) .Предполагам,че един ултразвук ще им помогне,защото бях слагал добавака преди време ама не е свършила работа явно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговорите,мойте се оказаха от големите,само че се оказа че са позапушени(аман от разбирачи) :) .Предполагам,че един ултразвук ще им помогне,защото бях слагал добавака преди време ама не е свършила работа явно.

:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...