Jump to content
haos

Въпрос за civic американски

Recommended Posts

Здравейте,Може темата ми да не е за тази секция,но се надявам да ми отговорите.Може ли някой да ми отговори дали ще имам проблеми с километража на американски сивик 2007 модел и с радиото?След няколко дена ще е при мен колата и се надявам,че ще мога да реша тези подробности,които не са никак маловажни...И ако някой има идея как да ги оправя и къде.От Пловдив съм.Благодаря предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,колега!Въпроса ти е неясен.Питаш дали в бъдеще ще имаш проблеми или колата има някакъв проблем в момента и търсиш къде да го отстраниш?Прочетох 2 пъти,но не разбрах какви проблеми имаш предвид.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам,наистина е така.Въпроса е:всички знаем,че в САЩ са в мили и стандарта на радио тунерите е по-различен.Имах предвид дали ще имам проблем в сервиз на хонда примерно да ми ги обърнат в километри и стандарта на тунера също?След седмица ще трябва да го решавам този проблем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее колеги никой ли не може да ми отговори?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, за мили към километри трябва да имаш бутон от лявата страна на волана (пише м-км). Радиото мисля че няма как да се оправи освен ако самото то няма превключвател, но ме съмнява.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купуваш си от Канада табло и си готов. Радиото би трябвало да е само на нечетни (или пък беше четни) така че няма да хващаш определено количество станцйи ако е така направено.Това на старите табла. Новите може и да са програмируеми, нямам идея, питай бултрако макар че са зле и не им се връзвай без после да провериш в гугало.

Редактирано от sand0

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колеги,Между другото си говорих с Бултрако..."Заповядайте с автомобила при нас"Надявах се да има някакъв шанс понеже е доста новичка колата ама ... карай

Редактирано от haos

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е има ли шанс? Или от Канадски/Европейски/Японски ще взимаш?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...