Jump to content

Recommended Posts

Имам много специфичен въпрос и реших да пусна темичката за да може всеки да изкаже мнение за да се стигне до адекватен извод!Колата е Сивик Купе 5та и до сега беше с 15ки джанти на оригинални амортисьори,но с ниски пружини(няква куча марка-така я взех)които сваляха колата точно на мм гума от калник!Понеже сега минах на 17ки и реших да ѝ сложа изцяло ново окачване,върпосът ми е на колко трябва да са пружините за да не опират гумите в калниците като се топам по нашите равни пътища,но и да не стои като джип.Търся да остане някъде около милиметър,2 между гума и калник за да се запази яката стойка!Благодаря предварително за отделеното време :shifty:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С 60/40 и 17ки ще ревеш много във Варна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С 60/40 и 17ки ще ревеш много във Варна.

xaxaxaxa,колега знам знам :) но колата е сезоннаи се кара много рядко(за жалост)искам да постигна стойката иначе си съгласен със 60/40 а? :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опирането на гумата в калника зависи повече от ЕТ-то на джантата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Драгич радвам се,че се здобих с вниманието ти! :blink: За ЕТ мога да кажа че няма проблем защото в момента гумата си влиза без проблем в калника само,че напражо ми се струва че упира чак горе в калника от вътре!и като завивам опира много!Та кажи ти на какви пружини си,че твойте много добре стоят? 60/40 ли са?или предложи нещо,мойче ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Братле аз сам с Scion tC suspension сините пружини и 17-ки джанти и гума 205/45/7J ,от веждата до гумата разтоянието е 30мм това е твоят и моят :heart:размер за да изглежда колата агресивно и тежко. В момента ми се настроива задното окачване като стане готова ще пусна снимков материал. Ако има нещо друго питаи колега :heart:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брат,как от Scion бе,става за нашите купета ли?УОУ!аз сам с 215/40/17 затова ми се струва че иска осще малко надоло! :) мога да дам пример за стойка с на Драго колата!(справка може с клиповете от НС 2010)ей там разстоянието е точно приемно :)Това ли имаше предвид?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брат само от пред стават na Scion ,a отзад искат напасване ,но с рака на сарцето ти казвам колата става коренно различна бетон на патя :):lol::);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...