Jump to content
Red Line

Civic 5g 125кс хеч

Recommended Posts

Здравейте днес ми зададоха следният въпрос при смяната на автоматичната скоростна кутия с ръчна, нужни ли са преправяня (ецу,системи и други) и от какъв двигател може да се сложи тази кутия . Та доколкото ми обясниха става въпрос за сивик 5г 93 хеч. 125кс D16Z6. Благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ецю-то се сменя с такова от двигател с рьчни скорости. Аз сьм момента се подготвям за такава смяна на скоростите и в сьбота я почваме предполагам. Сьщо така релето за стратера се управлява и от положението на скоростния лост и като се махне аутоматика един кабел се дава на маса. http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=37718

Редактирано от mom4i74

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

компа си остава твоя само се чипва да не търси автоматикакутия става от всяка д серия зависи колко дълга искаш да е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега трябват ти педали двете помпи за саединитела или жило зависи от котията,лоста с прътите и пластмасата около не го компа си остава същия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И маховика сьщо. Значи сьм се минал че сьм си взел компютьр ли? Аз незнаех че може а и незнаех от кьде да си взема чип и за това го взех целия комп. А сега ако искам мога да отворя екютата и да им разменя чиповете ли?

Редактирано от mom4i74

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега трябват ти педали двете помпи за саединитела или жило зависи от котията,лоста с прътите и пластмасата около не го компа си остава същия.

Брато, ти ме уби! Едно изречение с 12 грешки в него:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...