Jump to content
mEtaka

Лифт на клапаните при Н23А2

Recommended Posts

Здравейте колеги, ако някой има информацията би ли я споделил. Трябва ми какви мм отваря клапана на Н23А2- всмукателните и изпускателните?Тенкс !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споделете инфо ако обичате, че тука сме двама търсим из гугулут ама нещо не ни огравя. Моля!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Engine DataPrelude, 2.3iValve clearance - inlet: 0.07-0.11 c mm (cold)Valve clearance - exhaust: 0.15-0.19 c mm (cold)Compression pressure: 9.5-12.5 barOil pressure: 3.5/3000 bar/eng/rpmRadiator pressure cap: 0.95-1.25 bar/typeDrive belt 1 - size: n / a mm/typeDrive belt 2 - size: n / a mm/typeтова ли е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не колега, това е информация относно регулирането на клапаните. На мен ми трябва колко см./мм/ слизат надоло при отворено положение в горивната камера. Благодаря все пак.

Редактирано от mEtaka

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето нещо на Руски http://honda-accord.5go.ru/html/3.htm за Хонда Акорд. Отляво под HONDA цъкате за раздел , и се отварят още доста подраздели с подробна информация. Има инфо и за по старите Акорд-и и Сивик

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, ако някой има информацията би ли я споделил. Трябва ми какви мм отваря клапана на Н23А2- всмукателните и изпускателните?Тенкс ;)

Измерваш дължината на "гърбицата" и сам си отговаряш на въпроса!Хлабината може да се пренебрегне - зависи какво правиш... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...