Jump to content
KONI

отопление задно стъкло

Recommended Posts

Здравейте колеги и за много години.Имам един въпрос към вас.Сега в сланите студовете разбрах ,че не ми работи отоплението на задното стъклоходих при електричар но той като видя ,че стъклото е с фолио каза ,че не работи именно заради фолиото.Така ли е или да търся по кадърен майстор?Поздрави.п.п.става въпрос за Прелюд 4г.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А този майстор мери ли дали има напрежение?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При поставяне и заглаждане на фолиото може да са ти прекъснали нагревателя на стъклото, но е малко вероятно и зависи от това колко точно е некадърен този който се е занимавал с това......по същия начин проблема може и да е друг...Неможеш да дадеш директен отговор като погледнеш стъклото и видиш, че има фолио:honda:!!! За тая диагностика сигурно ти взе 20 кинта и ти каза да си свалиш фолиото или да си купиш нов прозорец :ermm:....до колкото знам НЯМА електропроводящи фолия за тониране на прозорци, че да ти направят проблем ;) Или си провери нещата сам или му тегли една майна на тоя "майстор" и ходи при друг човек....Гледай обаче да не е телепат като предишния и да прави отдалечена диагностика....Варианти:1. Провери бушона за подгрева на задното стъкло2. Измери нагревателя дали е прекъснал и евентуално намери къде точно, за да го оправиш с ел.проводящо лепило3. И най-накрая търси проблем в инсталацията, като видиш/измериш дали идва напрежение до нагревателите след натискане на бутона за подгрев....Успех!

Редактирано от Petar Petrov
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...