Jump to content
hefest

проблем с ел.инсталация сивик

Recommended Posts

колеги колата е сивик 6 генерация след феиса аеродек втипроблема:след включване в запалката на навигация системата окъси и замина бушона,смених го,но при следващото включване пак на навигацията проблема с еповтори но с по големи последствия,дим в купето,изгоряла предна лява къса светлина.не работещи пръскалки нито къмн фаровете нито към чистачките,не работещ задех габарит,и имам съмнения че и парното първите 2 степени също не работят ,понейе нищо не се чува,а при вклщчване на 3те шумовата е разлика е огромна с предишните 2 степенитака огледах бушоните няма изгорели,смених крушката в фара работи,в предните бушони при двигателя имам един"шок" тои беше изгорял,така сега ми се иска да разбера защо и пръскалките не работят което ме навежда на мисълта за реле,иска ми се също освен помоща с мнения ако някои има които разбира от тези неща и може да ми помогне да се обади,ще откарам колата при него,просто искам дая оправя и да нея мъчат пишман маистори,благодаря колеги и честита нова 2011 година,и нека тя ви донесе всичко което си пожелаете :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За много години!От къде си колега?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега от смолян съм но пътувам доста,така че колеги даваите мнения и предложения

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...