Jump to content
Phenomen

Амортисьори за задна врата на Сивик 2001г.

Recommended Posts

Здравейте на всички HONDA фенове и фенки.Не знам дали е пускана тема по въпроса но и нямам нужното време да преровя всичко.Та на въпроса задната врата на сивика ми взе да пада и очевадно амортисьорите са за смяна та реших да потърся мнения и препоръки за магазини, цени, качество и пр. Ако някой може да даде съвет благодарско предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да не са изпуснали и двата, по скоро само единия... Хубаво е да си сложиш оригинален от някоя морга, но гледай да не купиш изпуснал :)...ще ги познаеш по това как се свиват, ако го свиваш без усилие начи е заминал....ако не отиваш на ул. Цар Симеон, щом си от София и от арабеските си подбираш един за 20-30 кинта :D Може и от някой колега от форума, който се занимава с продажба и внос на части :D Успех!Поздрави.

Редактирано от Petar Petrov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да не са изпуснали и двата, по скоро само единия... Хубаво е да си сложиш оригинален от някоя морга, но гледай да не купиш изпуснал :)...ще ги познаеш по това как се свиват, ако го свиваш без усилие начи е заминал....ако не отиваш на ул. Цар Симеон, щом си от София и от арабеските си подбираш един за 20-30 кинта ;) Може и от някой колега от форума, който се занимава с продажба и внос на части :D Успех!Поздрави.

Нещо такова ми се въртеше и на мен като идея просто се чудех от къде да пазарувам.Мерси за бързия отговор Пепи :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...