Jump to content
Guest Martinez

Какво видях току що

Recommended Posts

Guest Martinez

Карам си преди малко по оборище и на светофара с евлоги гоергиев ме хваща червеното. Спирам и се заглеждм по колите от ляво на мен. Във втората лента най-накрая се нарежда една учебна кола. Заглеждам я по - добре и виждам Акорд 94-95 г. Направо ми се прииска сега да карах курсовете и да бях в този акорд. Представяте ли си какво му е било на пи4а вътре :dry::( Иска ми се и аз когато крах курсовете да имаше такива акорди - щях да си взема доста допълнителни часове (щеше да си заслужава) ;);) Но пък от друга страна си мисля, че с грешките които правех тогава щяха май да поразкажат играта на колицата :D А и всички маймуни която я ползват - представяте ли си горкия човечец как му подскача сърцето при всяко изхъркване на скоростите или несвойствен шум :P:P . Въпреки, че си знаем кколко здрави коли са Хондите.Както и да е - изкефих се.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

Имаше тука една подобна тема, пусната от всенародния любимец, за когото става дума в темата за умствения коефициент. Та в общи линии каквото написах там, това ще кажа и тук - който се е учил да кара на лада, може да кара абсолютно всичко. Който се е учил на хубави коли, после му е трудно. :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

Предполагам, става дума за един ТЪМНО ЗЕЛЕН Акорд 5-а генерация (1993-1998) който е СЛЕД фейслифта (т.е. СЛЕД 1996-а година) :P Ако е същата кола - тя е с 2.0 TDi мотор - РОвър-ов, Турбо ДИЗЕЛ-ов :D мотор !Та относно издръжливостта на Хонда....специално този модел Акорд (5-ата генерация) чувам че НЕ Е от най-качествените Хонди по отношение на ходова част примерно, пък и този мотор който дори НЕ Е правен от Хонда.... :dry: Иначе като цяло - хубава е колата, Аз лично съм се возил именно в такъв Акорд - с Дизеловия мотор. Меко казано съм впечатлен - и от удобство и от кеф от возенето в тази кола и от динамиката на този мотор - доста добра динамика има. Но, Аз лично, ако си купувам такава кола (Акорд 5-а генерация) ЗАДЪЛЖИТЕЛНО бих го взел с бензинов мотор (т.е. ХОНДОВ), а не с мотор, правен от Англичанин, при това ВЪОБЩЕ да не е разработка на Хонда. ЗА НИЩО НА СВЕТА не бих взел Хонда с този Ровър-ов ДИЗЕЛОВ мотор !!!PS: до колкото съм чул, точно този ДИзелов мотор на РОвър е тип "Перкинс" ли, нещо такова се говори :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

ЗА НИЩО НА СВЕТА не бих взел Хонда Акорд с този Ровър-ов ДИЗЕЛОВ мотор

А със ХОНДОВ дизелов мотор, би ли взел Акорд ;) 2.2 common-rail, 140 коня и 340 нютон-метраАз като порастна, такъв ще си взема!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

- който се е учил да кара на лада, може да кара абсолютно всичко. Който се е учил на хубави коли, после му е трудно. :dry:

И Москвич и Москвич !!!:(;):P:D;););););):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Martinez

Имаше тука една подобна тема, пусната от всенародния любимец, за когото става дума в темата за умствения коефициент. Та в общи линии каквото написах там, това ще кажа и тук - който се е учил да кара на лада, може да кара абсолютно всичко. Който се е учил на хубави коли, после му е трудно. :dry:

Абсолутно съм съгласен съгласен. Аз се учих на лада 5-ца която я бяха върнали от задгробния живот - майтап :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Martinez

Предполагам, става дума за един ТЪМНО ЗЕЛЕН Акорд 5-а генерация (1993-1998) който е СЛЕД фейслифта (т.е. СЛЕД 1996-а година) :dry: Ако е същата кола - тя е с 2.0 TDi мотор - РОвър-ов, Турбо ДИЗЕЛ-ов :P мотор !Та относно издръжливостта на Хонда....специално този модел Акорд (5-ата генерация) чувам че НЕ Е от най-качествените Хонди по отношение на ходова част примерно, пък и този мотор който дори НЕ Е правен от Хонда.... :( Иначе като цяло - хубава е колата, Аз лично съм се возил именно в такъв Акорд - с Дизеловия мотор. Меко казано съм впечатлен - и от удобство и от кеф от возенето в тази кола и от динамиката на този мотор - доста добра динамика има. Но, Аз лично, ако си купувам такава кола (Акорд 5-а генерация) ЗАДЪЛЖИТЕЛНО бих го взел с бензинов мотор (т.е. ХОНДОВ), а не с мотор, правен от Англичанин, при това ВЪОБЩЕ да не е разработка на Хонда. ЗА НИЩО НА СВЕТА не бих взел Хонда с този Ровър-ов ДИЗЕЛОВ мотор !!!PS: до колкото съм чул, точно този ДИзелов мотор на РОвър е тип "Перкинс" ли, нещо такова се говори :P

Не е тъмнозелен. Цвят бордо. А за двигателя - не знам какъв е. Един познат от Англия си взе Роувър с двигател на Хонда :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

тип "Перкинс"?Кво е тва?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

тип "Перкинс"?Кво е тва?

Дизелов 3 или 4 цилиндров мотор, обикновено сглабян в България и Русия. Обикновено се монтира на ЗИЛ-ове, ГАЗ-ки и т.н. блиувочи !!! Бавнооборотен, горе-долу икономичен, и много чуплив! Между другото - виждал съм Москвич, Лада и Полски ФИАТ с подобна присадка "Перкинс" - повече ручи и пуши отколкото върви. Абе с две думи "Българска работа" !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest d15b2

a аз токущо видях преди малко на една бензиностанция най-новия акордтъмно сив със софийски номеркрасота :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

Не е тъмнозелен. Цвят бордо.

Без майтап и такъв, ТЪМНО ЧЕРВЕН - БОРДО съм виждал ! В София съм виждал именно тези двата - и ЗЕЛЕН и БОРДО-то.А във Враца от Учебните има една СИВИК 5-а ген. Седан, бордо метализе. И инструктора всъщност е.....ИНСТРУКТОРКА :blink::lol: Една мацка.... :angry::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Martinez

Не е тъмнозелен. Цвят бордо.

Без майтап и такъв, ТЪМНО ЧЕРВЕН - БОРДО съм виждал ! В София съм виждал именно тези двата - и ЗЕЛЕН и БОРДО-то.А във Враца от Учебните има една СИВИК 5-а ген. Седан, бордо метализе. И инструктора всъщност е.....ИНСТРУКТОРКА :lol::lol: Една мацка.... :angry::lol:
Е именно за бордото става дума :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho
Отговорено (Редактирано)

А във Враца от Учебните има една СИВИК 5-а ген. Седан, бордо метализе. И инструктора всъщност е.....ИНСТРУКТОРКА  :lol:  :lol:  Една мацка.... :angry:  :lol:

хахахаха иска ли ти се сега да караш курсове а ? :blink: Между другото - в моя квартал има СЪЩИЯ сивик като тоя учебния, и е с няк`фа изродска лепенка на задния прозорец с емблемата и надписа на хонда !!! Редактирано от prelude-BA4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

А със ХОНДОВ дизелов мотор, би ли взел Акорд :lol: 2.2 common-rail, 140 коня и 340 нютон-метраАз като порастна, такъв ще си взема!

...колко ли шестици ще трябва да изкарам за да го получа... :angry::blink::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stef

Като стана дума за CIVIC 5gen седан бордо - има един много тунингован (измислих нова думичка май :( изглежда - много ниско е свален - не знам как гумите не опират в калниците ... с убийствени (16-ки probably) джанти с правени брони и т.н. и т.н. и най-странното с ХХ син номер...някво момченце го кара - може и да не е българин не знам, но сивика изглежда страшно!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

Като стана дума за CIVIC 5gen седан бордо - има един много тунингован (измислих нова думичка май :( изглежда - много ниско е свален - не знам как гумите не опират в калниците ... с убийствени (16-ки probably) джанти с правени брони и т.н. и т.н. и най-странното с ХХ син номер...някво момченце го кара - може и да не е българин не знам, но сивика изглежда страшно!

:( Я скивай на ТОЗИ как му стоят "16 цоловите джанти :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest d15b2

Като стана дума за CIVIC 5gen седан бордо - има един много тунингован (измислих нова думичка май  :(  изглежда - много ниско е свален - не знам как гумите не опират в калниците ... с убийствени (16-ки probably) джанти с правени брони и т.н. и т.н. и най-странното с ХХ син номер...някво момченце го кара - може и да не е българин не знам, но сивика изглежда страшно!

:( Я скивай на ТОЗИ как му стоят "16 цоловите джанти :(
дайте по-хубави снимка на тая хонда че много ме кефи а тези май са правени с телефон.само не ми харесват отворите на капака ама иначе вси4ко е 6 :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

Е нема баце - с GSM (Nokia 7650) толкова :( А хич :(:( Ако набарам някое цифрово апаратче, ще нащракам още снимке :D:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest d15b2

Е нема баце - с GSM (Nokia 7650) толкова :( А хич :(:( Ако набарам някое цифрово апаратче, ще нащракам още снимке :D:lol:

мдааа и аз бях с една нокиа 3650, ама не става, трябва си апарат

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Nokia Sux , Only Mitsubishi :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest d15b2

а току що на светофара се разминаха два прелюда като на колегата kudos. един черен и един сребърен ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...