Jump to content
gin

Скъсах полуоска

Recommended Posts

Здравейте,Скъсах лява (шофьорска) полуоска на моето VTi 6ген седан 1999, B16A2. Трябва ми само прът, обаче оригинално се продава всичко с каретата под парт номер 44011-S04-J51 на супер цена.Някой да знае къде може да се намери? Форумните варненски морги ги проверих :lol: Прът от английски Civic B18C4 става ли? Такова има ама не знам дали е същото... Help :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, мерси. Колегата каза, че тази е подходяща :lol: Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление, греда, ръждата не прощава никому.Отново търся полуоска от B16/B18...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление, греда, ръждата не прощава никому.Отново търся полуоска от B16/B18...

Здрасти,колко см. е дълга твоята?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,за 280 паунда можеш да получиш на адреса ти комплект на Hasport и да си караш колата дълго време безпроблемно.Аз така направих.....и не съжалявам :).И да знам-никога не е подходящо времето да се разделиш с толкова пари :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой магазин от Европа праща на тая цена?Предполагам, че това е моят модел... http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Hasport-96-00-Civic-Level-1-Axle-B-Series-Egbax-_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem2a0693c3c6QQitemZ180498973638QQptZMotorsQ5fCarQ5fTruckQ5fPartsQ5fAccessoriesМежду другото, има ли други марки освен Hasport, които произвеждат полуоски (евентуално по-евтино)?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И все пак колега,препоръчвам ти ако си решил да решаваш роблема с нови да избереш Hasport.Лично мнение.....никого не ангажирам с него! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е те това е... след като попаднах на поредица от ръждясали полуоски (последната се беше изтънила наполовина под гуменото нещо), поръчах 2 броя Hasport от Ирландия :cool: Да видим какво ще пристигне...

Редактирано от gin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно оттам ги поръчах и аз.И нямаше проблеми!Надявам се и при теб да е така.Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Транспорта колко време го чака? Интересно ми е, защото нямам търпение... Куриера е DPD, тарифата е някаква най-ефтината... Продавача разправя 5-6 дена ама дали.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Транспорта колко време го чака? Интересно ми е, защото нямам търпение... Куриера е DPD, тарифата е някаква най-ефтината... Продавача разправя 5-6 дена ама дали.

В повечето случаи времето за доставка е било около 10 работни дни.Но незнам,дали куриерите са били същите.Дано тези спазят уговорката. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айдеее, на 6тия работен ден всичко пристигна на вратата, а оттам веднага на колата без никакви проблеми :censored: Мерси на колегата "vanko", че ме подтикна към правилното решение :censored:

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се колега,че съм помогнал с нещо!Пожелавам ти много безаварийни километри.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По темата мога да добавя, че теглото на двете полуоски + каретата Hasport модел EGBAX Level 1 е около 24kg, докато оригиналните са около 12kg. Явно въпреки, че са серия за подмяна, са донякъде "подсилени". След смяната волана малко по-стегнато държи, отдавам го на новите карета, но не знам дали има нещо общо със сигурност.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По темата мога да добавя, че теглото на двете полуоски + каретата Hasport модел EGBAX Level 1 е около 24kg, докато оригиналните са около 12kg. Явно въпреки, че са серия за подмяна, са донякъде "подсилени". След смяната волана малко по-стегнато държи, отдавам го на новите карета, но не знам дали има нещо общо със сигурност.

Надявам се,че това е заради 250к.с. за които споменава производителя. :) .Времето ще покаже.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...