Jump to content
peroludiarom

Съединителя ми прави номера на студено

Recommended Posts

Здравейте, от 2 дни на студено, педала на съединителя има празен ход половината натискане, все едно жилото се е разхлабило, не усещам напрежение, и чак след това започва да се натиска.. Трябва да го натисна до край за да вкарам едва едва скорост, и отлепя супер ниско, 2мм само да го отпусна и тръгвам...Чак като загрее колата се пооправа.. Какво е това - жилото ли се е закъсало или какво? И понеже съм отскоро със Хонда, съединителя саморегулиращ се ли е? Много е дразнещо и ме притеснява да не е някакъв голям проблем...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, колега. Сединитела ти не е със жило, а е хидравличен. Има си казанче отделно за съединитела. Като за първо време можеш да видиш има ли течност вътре, как е на цвят.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, колега. Сединитела ти не е със жило, а е хидравличен. Има си казанче отделно за съединитела. Като за първо време можеш да видиш има ли течност вътре, как е на цвят.

Мерси за бързия отговор, къде се намира това казанче, защото съм въждал само това за волана, което е най отпред и е пълно, а течността е черна..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега казанчетата са 2 едно до друго и седят зад волана както казваш,едното е за съединителя,другото за спирачките.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега казанчетата са 2 едно до друго и седят зад волана както казваш,едното е за съединителя,другото за спирачките.

Нормално хидравлично ли да сложа? След малко ще ходя да го сменям някъде... Редактирано от peroludiarom

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Off-topic! Dragonfire.bg говори ли ти нещо? И Nurfed също?!

Да и двете ми говорят :lol: там съм
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kато видях ника и просто реших,че няма друг такъв:lol: Kozelbg не може да не си чувал:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...