Jump to content
kick

вдига ли разхода автопилота ?

Recommended Posts

кой какви впечатления има, аз лично забелязвам вдигане на разхода с около 1.0 1.5л. на 100км. кой какви впечатления има, аз лично забелязвам вдигане на разхода с около 1.0 1.5л. на 100км.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако караш само на авто пилот вдига разхода.Аз го изключвам когато се спускам и ми се струва , че е по добре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при мен е наи-икономична,когато използвам круиза .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен пада разхода, но то е защото няма витеци, а те са големия враг на икономията.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

разхода пада значително заради постоянната скорост,а не постоянно отнемане подаване на газта

Редактирано от hondaaccord06

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

зависи как го изпозлваш.Ако караш на магистралата с 140 км/ч на круз и намаилиш на 100 заради трафик,в момента който пак пускаш круза,газта ти потъва и колата почва да харчи повече.Най-икономично е като го пускаш когато ти искаш,а при намаляване на скороста,го изкл. и го пускаш наново като вдигнеш желаната скорост.Тествано е :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега, не съм сигурен че педала на гаста потъва :D друго нещо ми прави впечатление, когато на баир съм на круиз контрол и подържам примерно 120км.на 6та, при приминаване на ръчен режим е невъзможно да подържам същата скорост на тази предавка, слизам на 5 за да мога да подържам 120км. :) а съм си правил експеримент с ускоряване на круиз педала на гаста немърда ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при мен потъва почти до долу и разхода по бордовия отива бая нагоре :) За това го използвам само за поддържане на дадена скорост,без той да ускорява :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И двамата сте прави. При Прелюд 4 актуатора е свързан с педала на газта, при другите Хонди е свързан директно с дросела...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично при мене,круиз контрола ми сваля разхода на магистрала,но инъче качва около литър в зависимост от пътя,но си е удобство :lol:

Редактирано от speed1981

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Икономично е само когато е на равен участък. Ползвам го всеки път когато съм на работа и това ми е впечетлението въпреки, че не е от хонда а от друго мпс!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...