Jump to content
JDMWORKS

Комплект спортно окачване FK ?

Recommended Posts

Колеги някой да е карал с http://pitstopshop.eu/product_info.php?products_id=9018 и да има няква идея заслужава ли си или са боклуци тия FK ?Колата ми е 97 купе EJ8!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мой, що не питаш бе :) С това 60/40 ще ревеш по доста от улиците в Сф...(че и в Стз). Просто е крайно ниско - предните ти гуми ще влязат в калниците.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ам 60/40 май наистина е доста ниско аз съм с 15' ама ако обмислчм шариант за 16' дванта.А амортисиорите FK с пружините не ги знам колко са читави и затова питам.Доколкото разбирам не са много удачни ама ейтука едно момче ми предлага и се чудя!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разни хора, разни идеали. Окачването вози комфортно, не е като жълто кони, дето щи окапят пломбите. Ако ще караш на писта - взимай нещо сериозно (но не забравяй че по пистата дупки няма :) )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На шеста генерация иска доста по-ниско окачване, за да влязат гумите под калниците. Аз на старата бях с 40/40 и си имаше около 3см от гумата до калника.http://img441.imageshack.us/gal.php?g=dsc01665i.jpg

Редактирано от rulemaker
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва 14' джанти ли са ? Аз щото мисля да сложа 16' и ако има от средния клас FK 40/40 мисля че ще е добре тука на твоята снимка поне горе доло изглежда и мисля че ако сложа малко по голяма джанта и ще му замяза :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като сложиш голямата джанта пак ще има 3 праста от калника защото компенсираш гумата с джанта на по прост език по голяма джанта с по ниска гума и става същата работа забивай 60/40 ако искаш да е красива ако искаш да ходиш на село с нея или по софия 40/40 щото в софия си еб..о фара от кам дупки.

Редактирано от ReSPecT

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

40/40 ми се вижда добре в смисал не е супер ниско както искам ама пак от друга страна прекалено се ограничавам от към на пътища което нее оферта!Ама пак 60/40 не съм виждал как стой със 16'

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един въпрос към автора на темата. Какво значение има размера на джантата за височината на колата?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами незнам, Вие ми кажете! Аз искам да сложа 16' щото 15' ми се вижда малка в калника! И няма ли вариант като сложиш супер голяма джанта с гума и колата ти да стои двигната!

Пример:

Публикувано изображение

:lol:!:)!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лаууууу баси трактора тоя човек май е голям фен на голямите потури :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ги гледаи тия негърски извращения! Производителя на автомобила (при нас HONDA) за конкретния модел (civic) задава определен външен размер на "колелото". При промяна на този диаметър ти променяш "всички настройки" на колата (километража ще отчита други KM, скоростомера ще показва друга скорост, възможно е да повлияеш негативно на кутията и диференцвла). Размера за сивик 5генрация за 15 цола джанта е 195/55 R15 , но точно този размер е с доста висока цена и повечето колеги слагат 195/50 R15 (както и аз ). За това колегите казват, че с по-голяма джанта няма да стане по- висока или по-ниска защото височината на гумата ще триабва да е по-малка и така размера на производитела HONDA ще се запази. П.П. Моита коала сащо е неестествено висока от пред е 8 см. от зад 6 см. на гуми 195/50 R15 и прилича на бъги !!! и аз замислиам да и бодна едни 60/40 та да заприлича малко на истински сивик !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами незнам, Вие ми кажете! Аз искам да сложа 16' щото 15' ми се вижда малка в калника! И няма ли вариант като сложиш супер голяма джанта с гума и колата ти да стои двигната!

Пример:

Публикувано изображение

!!!!!!!!

 

:) :) :) Хареса ми :P Имам жълто Кони регулируемо на височина и на твърдост ако решиш нещо Изсвири дет се вика :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно изслушвам всякви оферти и схеми за всичко! Друг е въпроса колко ще са добри. Таа:

Skype: b.i.j.e.v_corporation

Tel: 0883 44 20 55 Пламен

 

Още 2 реда по темата!

 

205/45/16

Публикувано изображение

 

205/40/16

Публикувано изображение

 

Горе долу това искам да постигна с малко по ниско укачане от моето и малко по голяма джанта с гума от мойте или 35/40 или 40/40 сас джанта 16' с гума 205/40 или 205/45 !

 

Благодаря !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаи напредвид и Ет на джантите .. шото аз вече си тарся два нови калника !!!(205/45/16)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пламене тея снимки дето си ги дал за пример как искаш да изглежда са даже с по ниска от 60 пружина така че трябра да избереш или красота или проходимост няма как да станат и двете освен ако не си купиш реголируемо окачване а то струва бая франкове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пламене тея снимки дето си ги дал за пример как искаш да изглежда са даже с по ниска от 60 пружина така че трябра да избереш или красота или проходимост няма как да станат и двете освен ако не си купиш реголируемо окачване а то струва бая франкове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вальо както съм написал по горе, горе долу това искам да постигна или по скоро горе ;) Ясно ми е че с толкова ниска кола даже в гаража пред нас няма да мога да се кача ти го знаеш как! Таа ако гумата ми е на 1-1.5см от калника съм доволен ;)Или с 2 думи искам да постигна възможно най-ниското без да се ограничавам от гърбиците ;)

Редактирано от Mugen.co

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги и аз имам такъв проблем, я дайте малко акъл ся .Ето я колицата с джантите Публикувано изображение.16" са ЕТ 35/6 (не го помня ).Сега ще купувам гуми, но ще трябват и пружини.Мисля да сложа 205/40/45(кото намеря) но нямам никакви идеи за тзи пружини да му се невиди.Какви са , що са размери,какви точно да взема, искам да я смъкна.Какво имате в предвид с тов 60/40 40/40 някой да разясни.Вижда се така, че не е като хората.

 

п.п дали ще има някакъв проблем на оригиналните амортесиори?

Редактирано от Dominiko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За каква красота говорите бе хора...ако я докарате визуално да е хубава,обяснете ми как я карате по нашите пътища.Че аз нещо не успявам. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A ще ме извиняваш ама до село са 100км и няма дупки :) , как да не ми кефни да я смъкна - нов готин път...... Не ми се мисли когато ходя до Варна..... и в Шумен не е розаво, но се кара няма такива страшни дупки или аз още не съм ги намирал.

Редактирано от Dominiko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги и аз имам такъв проблем, я дайте малко акъл ся .Ето я колицата с джантите Публикувано изображение.16" са ЕТ 35/6 (не го помня ).Сега ще купувам гуми, но ще трябват и пружини.Мисля да сложа 205/40/45(кото намеря) но нямам никакви идеи за тзи пружини да му се невиди.Какви са , що са размери,какви точно да взема, искам да я смъкна.Какво имате в предвид с тов 60/40 40/40 някой да разясни.Вижда се така, че не е като хората.

 

п.п дали ще има някакъв проблем на оригиналните амортесиори?

 

Фен бодни си едно 40/40 аз бях с такова на хондата с джанти 16ки с гуми 205/45/16 и си беше супер :P 60/40 съм с Е30та но тя си е повисочка и фабрично от хонда затова позволява такова е все пак си внимавам за картера :)
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...