Jump to content
doctor

15-ки джанти ATS CUP

Recommended Posts

Продавам 4бр. ATS CUP-7Jx15 ET28 4x100,джантите се продават без гуми.

Цената е 200лв. На лични моля.

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:lol: Леко напомняне

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега писал съм ти лични и виждам, че си влизал след съобщенията ми.Ако си се отказал или не искаш да ми ги продадеш ми пишиП.п:Извинявам се на модераторите, че повдигам темата, но от 2 дена чакам отговор и той не идва :rolleyes: изписва ли някакво съобщение когато даден потребител си е напълнил квотата на пощата?Готов съм за още WORN :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Писах ти 2 лични съобщения, на двата мейла. Явно имаш някакъв проблем щом не ги получаваш, при мен всичко е шест. Цената е твърда 200лв. телефон 0879 567939 -Виваком е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

7кг. едната, 28кг. четири.

Успях да открия и материала които ползват AlSi10Mg по DIN -матриала е хипер ( хахахаха) лек и много еластичен.

По леките джанти имат още едно качество което е от значение главно при моторите. Поради жироскопичния ефект въртящото се колело се съпротивлява на промяна на оста му на въртене ( чети завиване:-)) Това затруднява управлението (но също така придава стабилност на машината понеже и пречи да се накланя своеволно). Доколкото ми е известно при моторите по леките джанти доста услесняват управлението. Мисля че сервото на колите на практика неутрализира проблема с жироскопичния ефект.

 

Нова джанта върви 300лв. бройката-> http://pitstopshop.eu/product_info.php?products_id=1735

 

п.п: другия път още инфо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Публикувано изображение Редактирано от doctor

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леките джанти заминаха,

ЗА ТРИЕНЕ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...