Jump to content
Guest 1net

Сбиркааааа

Recommended Posts

Guest 1net

Айде хора пак е време да се видим на Бояна пред Националния исторически музей

час:13:00

 

Елате повече :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Furious

Защо не направим сбирката пред Националния Исторически Музей (Бояна )този път. Пък от там може да прескочим до Дунев . :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest radio_manbg
;):o;):cool: маикатаняма да съм в България и пак ще я изпусна.....От друга страна не всеки ден се отдава да отидеш до Щутгард и да докараш на собствен ход CL 600 така че след като направя сравнение с Хондьо ще дам резултати струвало ли си е ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ShEfA

Ха тъй! Аз съм там, задължително с 10лв. в джоба за да може да ви понакъсам на картинг! К'во ще кажете? Ааа иии имам едно предложение - хих, тъй като половината не се знаем кой кой е, и да носим табелки с nick-овете си от форума ;) Хах, аз ще си напечатам една с ShEfA! ;)Между другото, предния ден преди 30ти е първото драг официално състезание за годината... аз да ви предопредя. :o Заформя ми се много як weekend, да се надяваме че ще видя и Murcielago-то и Skyline-на и още и още... ;):cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenwather

Пак ли на Дунев бре :D . Ебаси, тоя път без мен ,аре стига ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Пак ли на Дунев бре  :D . Ебаси, тоя път без мен ,аре стига  :D

<{POST_SNAPBACK}>

На мене ми е малко се тая къде , ама няма ли по-хубави места или изобще някакви места из София където да се саберем първо на открито и след това на масите :D питам защото са малко заведенията където могат да седнат 20 човека на една маса , а като седне всеки на различни маси и става тъпо ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest OXYGEN

И аз съм за промяна на мястото.btw, Ma4o откога говори за градината си и барбекюто....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest -=airman=-

... К'во ще кажете? Ааа иии имам едно предложение - хих, тъй като половината не се знаем кой кой е, и да носим табелки с nick-овете си от форума  ;) Хах, аз ще си напечатам една с ShEfA! ;) ...

<{POST_SNAPBACK}>

Ми аз на задното стъкло си имам -=airman=-... ;) но отдавна страдам за лепенка HONDA фенклуб, макар още (по-) миналата година да се казваше някъде по форума, че са свършили ;)

Дано гадния майстор ми оправи колицата дотогава, че се спрях в бронята на един Г..ф 3-ка преди известно време ;)

та сега се придживвам с миризливи таксита

Редактирано от -=airman=-

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest frisko

та сега се придживвам с миризливи таксита

<{POST_SNAPBACK}>

Гледай само да не попаднеш на кофти шофьор ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenwather

та сега се придживвам с миризливи таксита

<{POST_SNAPBACK}>

Гледай само да не попаднеш на кофти шофьор ;)

<{POST_SNAPBACK}>

ееее айде де ,половината шофъори на таксита са ужас а да не говорим вътре колите им на какво приличат.

Ти си изключение . Обаче аз докато си правих колата при Омбре се нагледах точно на такива мизерни таксиметрови шофъори ,със скапани Опели кадети

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest frisko

Спираме дотук - темата е за друго ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest didone

абе хора имам едно хрумване не е задължитено да стане но просто предлагамда се съберем на Александър Невски/както миналия път някои направихме/след това мисля , че пред Народния Театър отвориха кафето, пък и отстрни имаше и големичък паркинг, па после можем и до Божурище да отскочим ;);) тва е само идейка ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest blackw

Дали ще се вдигне блокадата на София до тогава?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenwather

време е за анкета . ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest shestia

Дали ще се вдигне блокадата на София до тогава?

<{POST_SNAPBACK}>

До колкото разбрах блокадата е до 28(петък) :dry: , а до тогава май по-добре да не си из София! :blink:

Казвайте къде, този път съм там, ще е добре да е някъде с голям паркинг, права отсечка и да има по някоя друга бира... :lol: .. това е живота, за другото ще го мислиме на място! :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Furious

Хайде да направим анкета , че не остана много време до срещата .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest -=airman=-

та сега се придживвам с миризливи таксита

<{POST_SNAPBACK}>

Гледай само да не попаднеш на кофти шофьор :D

<{POST_SNAPBACK}>

ееее айде де ,половината шофъори на таксита са ужас а да не говорим вътре колите им на какво приличат.

Ти си изключение . Обаче аз докато си правих колата при Омбре се нагледах точно на такива мизерни таксиметрови шофъори ,със скапани Опели кадети

<{POST_SNAPBACK}>

Сори, Фриско, значеш, че изключенията са много :-)

Грийнуотър не е в грешка, обаче...

А за 30.04 - ще се радвам да дойда, но като новак оставям на вас да решите мястото. Жалко, но май писта Русе ще отпадне от календара ми, предвид тази среща и Божурище...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

Айде да се съберем на бояна да я пробваме най накрая.... и после да минем да хапнем и пийнем при Мачо. Значи предлагам ви в 13:00 пред музея.има ли ЗА?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest icho

Еба му ........ата! :unsure::) Пак няма да мога да дойда и на тази сбирка.Много не е яд!!!Не сам ви виждал очите от сто години!!!

Редактирано от icho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

Айде да се съберем на бояна да я пробваме най накрая.... и после да минем да хапнем и пийнем при Мачо. Значи предлагам ви в 13:00 пред музея.

има ли  ЗА?

<{POST_SNAPBACK}>

Едно голямо ЗА :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest GT 4G

Еба му ........ата! :P  :P

Пак няма да мога да дойда и на тази сбирка.Много не е яд!!!

Не сам ви виждал очите от сто години!!!

<{POST_SNAPBACK}>

И аз няма да мога да дойда! :unsure::P:D:):P:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Kid Android

Шъ го додъ, засега, ама понеже съм идвал веднъж и не се познаваме мноо - синя пуевенска D15B2, hatch.Ше носим ли табелки с никове, както предложи някой? :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MoKPa

Сорри за намесата..дано не ме убиете с камъни..та аз съм админ на форумче..та ние заедно с форума на Пежото ще имаме съвместна среща на 30-ти в 17 часа на Ал.Невски..та идейката ми е да се съберем повече форуми..що пък не и на Хонда :D ...искам официално да ви поканя да дойдете да ударим по едно :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ti6o

По какво едно да ударим бре момко, яренца ли ша има? Ако е така, едно и за мен, с молба да не е русо че нема да се разберем мнооор мнооо. BTW, за музея и Ма4о е мноо добра идеята, евала на този който се сети. :P:blink::D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec

По какво едно да ударим бре момко, яренца ли ша има? Ако е така, едно и за мен, с молба да не е русо че нема да се разберем мнооор мнооо. BTW, за музея и Ма4о е мноо добра идеята, евала на този който се сети.  :P  :D  ;)

<{POST_SNAPBACK}>

Ti6o тя е мома бре :D

Иначе за яренца съм навит и аз каде кажете :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ma4o

По какво едно да ударим бре момко, яренца ли ша има? Ако е така, едно и за мен, с молба да не е русо че нема да се разберем мнооор мнооо. BTW, за музея и Ма4о е мноо добра идеята, евала на този който се сети.  :P  ;)   ;)

<{POST_SNAPBACK}>

Ti6o тя е мома бре :D

Иначе за яренца съм навит и аз каде кажете :thumbs1:

<{POST_SNAPBACK}>

несериозник ;)

:hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ShEfA

А там на музея какво има? В смисъл, нещо различно или какво? Айде този път да отделим повече време на колите, от колкото на яденето! :thumbs1: Аз нямам нищо против де, ама все пак :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest shestia

А там на музея какво има? В смисъл, нещо различно или какво? Айде този път да отделим повече време на колите, от колкото на яденето! ;) Аз нямам нищо против де, ама все пак  :hondarulez:

<{POST_SNAPBACK}>

Има права отсечка, също и неделно спокойствие и либса на примерни шофьори! :D

Аз също съм за Бояна и после като се нарадваме на колите, на по бира при Ма4о. Идеята е много добра! :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest OXYGEN

Ами май е време някой с правомощия официално да промени мястото и да се напише там ли ще е....Че няма много време вече.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenwather

там ще е тази среща и ако не ни изгонят и всички го харесат мястото ,тогава ще се пусне официална тема за да се знае веднъж завинаги. :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Renzo_80
:hondarulez: ОК и аз съм за Бояна и при Ма4о после на по :stupid: Редактирано от Renzo_80

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest didone

ето и снимчицисреща..... :unsure: хора хайде другия път да се разберем както си трябва без да се делим ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenwather

Публикувано изображение

и аз съм против деленето :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest OXYGEN

Много яко беше :blink: didone, що не видях снимка на "най-големия" фен на срещата?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...