Jump to content
Guest d15b2

За чиповете

Recommended Posts

Guest d15b2

можете ли да дадете малко повече светлина относно чиптунинга?въпроса ми е с колко се увеличава мощноста всъщност, и каде има истински чипове в които да съм сигурен, че ще има ефект от тяхи също може ли да се направят с превключвател. Да си остане и заводския и новияи когато искаш да си превключваш между тях. И също може ли да се сложи чип на d15b2не съм сигурен дали има изобщо ECU. Вие кажете.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

d15b2 не съм сигурен дали има изобщо ECU

Има, има. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest d15b2

d15b2 не съм сигурен дали има изобщо ECU

Има, има. :P
чудесно значи би трябвало да могат да се изкарат няколко коня повече и от негосега остава да споделите цени и други подробности

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Еми ако си навитак може да пробваме на твоята кола, но след 2-3 месеца.Ако те изкефи ефекта го взимаш, ако не ще ми платиш хакването на ЕЦУ-то.Иначе се прави с превключвател.Но не очаквай някаква фрапираща разлика.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest d15b2

Еми ако си навитак може да пробваме на твоята кола, но след 2-3 месеца.Ако те изкефи ефекта го взимаш, ако не ще ми платиш хакването на ЕЦУ-то.Иначе се прави с превключвател.Но не очаквай някаква фрапираща разлика.

аз съм навит е зависи от цената де, ама проблема е че аз съм с глава от d13b2и блок от d15b2. говорих с майстор и той каза че може да се направи и главата като на д15б2, за 400-500лв. и може би тогава ще трябва, щото 1,3 май няма ECU. или пак греша :dry: а разликата аз си мисля че би трябвало да е около 4-5 коня, а по рекламите също пише че намалява и разхода. Аз малко се съмнявам в това ама поне остава ли същия?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Не знам за разхода.Аз се ръчкам като изрод.Еми не знам кво лошо има като си с тая глава.Абе ако имаш ЕЦУ нямаш грижи.Малко ще трябва да преправим софтуер за новата ти кубатура. А тя трява да се изчисли... :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest d15b2

а то каде трябва да се намира да погледна?вътре ли е или в коша при мотора?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ombre

Много голяма каша е при теб :D Ако колата ти е била с Д13 значи нямаш ЕКУ.Главата определя нещата :( Ако си решил да слагаш глава от Д15 ще ти трябва и ЕКУ и инсталация,колектори,лявата стойка за тампона на двигателя,делко. :P Маркучите за горивото,бензинова помпа,филтър,резонатора на въздушния филтър и тръбите. :P Бе много се събира.За това се сещам за сега. ;)Аааа и арматурното табло е различно :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest d15b2

Много голяма каша е при теб :D Ако колата ти е била с Д13 значи нямаш ЕКУ.Главата определя нещата :( Ако си решил да слагаш глава от Д15 ще ти трябва и ЕКУ и инсталация,колектори,лявата стойка за тампона на двигателя,делко. :P Маркучите за горивото,бензинова помпа,филтър,резонатора на въздушния филтър и тръбите. :P Бе много се събира.За това се сещам за сега. ;)Аааа и арматурното табло е различно :dry:

ами в общи линии ти почти ме отказато май ще е по-лесно да сменя колатаа иначе тази процедура може ли да излезе ооколо 400-500?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ombre

а иначе тази процедура може ли да излезе ооколо 400-500?

В никакъв случай няма да ти стигнат :dry: Sorry :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest d15b2

а я кажете какво знаете за тези момчета от ATB tuningсега четох във форума на бмв, че щели да си правят и дино тестер, а постовете там са от 2002г. (това което чета деhttp://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?t=449) пък и така като чета мочето е доста компетентно, друг е въпроса че като проверих на страницат за 1,5 + 4ип за 350 евро=5к.с повече, :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

1,5 + 4ип за 350 евро=5к.с повече, :(

Нали вече изяснихме че при твоя случай, с КАРБУРАТОРНА ГЛАВА от D13B2 мотор, "чип тунинг" НЕМОЖЕ ДА СЕ ПРАВИ, по простата причина че НЯМА електронен блок (ECU) който да управлява каквато и да било Инжекционна система, така че... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest d15b2

да да да ама аз по-принцип говоря :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...