Jump to content
Bai_Georgi

Проблем със скоростна кутия на Д14

Recommended Posts

Здравейте колеги. Реших да споделя какво ми се случи миналата седмица. Тръгнах да карам много бързо на заден ход (прекалено бързо бих казал) и към края на отсечката от 50-60 метра натискам съединителя ама в тоя момент ми блокираха предните колела и май скоростната кутия блокира. Оказа се, че 2-ра я нямаше, като и трета - другите не ги помня вече. Оставих я на свободна, побутнах 2 метра напред и назад и нещата се наредиха. След тази случка вече съм изминал около 300 км. Какво точно е станало според вас и дали се е случвало това на някой?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как така като натисна съединителя ти блокираха предните колела? При изцяло натиснат съединител, мотора и колелата стават две независими и автономни звена. Как от натискане на съединител ти блокираха колелата?!Я се уточни какво точно е станало.П.С> Съединител ли натисна или педала до него :)Поздрави.

Редактирано от Petar Petrov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е, автономни остават, обаче в действителност се получи друго. Явно в този момент нещо се е случило, съединителя ли е зацепил, скоростите ли, това се пита в картинката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...