Jump to content
meto'o

Проблем със спирачня педал

Recommended Posts

Привет на всички колеги. От както времето застудя се появи следня проблем.Паля колата и тръгвам изминах около 200 метра и педала на спирачката в най горната си позиця стана много твърд и при натиск не реагира по никакъв начин. След около 5 секудни се оправи и започна да спира.Реших, че минаваики през дупка се задействал АБС-а и причината е това, но 3 сутрини по-късно го направи същото, но на място. Започвам да си мисля, че е нещо свързано със сервото, но ще съм много благодарен ако някой по компетентен се изкаже. Колата е Прелюд с Ф20а4.О и да вмъкна въпрос чийто отговор няй вероятно щях да намеря с търсачката, но колко масло събира мотора Ф20 :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сменял ли си скоро спирачната течност? До колкото знам спирачната течност има свойството да поема влага и да кристализира в по студено време.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сменял ли си скоро спирачната течност? До колкото знам спирачната течност има свойството да поема влага и да кристализира в по студено време.

Ами незнам човек имам колата от 2 месеца някъде, но колкото и да не ми се занимава с тази процедура мопоже и да те послушам :D Редактирано от meto'o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...