Jump to content
n.nedev

Проблем с D13B2 карбуратор

Recommended Posts

здр колеги искам да питам мотора ми е д13б2 и я карам на бензин при определени обороти да кажем м/у 2000 - 3000 колата забива муцуната се едно че не и стига гориво или нз кво е и по някое време се оправя и скорост от 100 км на 5 пак същото забива муцуната и неще да набира повече възможно ли е да е от хубавите горива или е от бензиновата помпа защото филтъра сам го сменил и колата е карборатор

Редактирано от войводата/cls
Редактирано от "маймуница" на кирилица

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи, не знам какъв проблем може да има в помпата който да се проявява на някаква скорост(обороти). До колкото съм запознат карбуратора не е с ел.помпа ами с механична. Ти си имаш доста запас от бензин в карбуратора.Ако това го прави над някакви обороти примерно. В смисъл като каши над 4500 и да забива муцуната, напълно възможно е в карбуратора да свършва бензина и от това да прави засечката. Обаче ти казваш на скорост от около 100 на 5-та. Това повече ми прилича на някакъв проблем в настройките. Голф-а който карам сега е карбуратор. На газ примерно ми прави подобна засечка като даваш малко газ колата върви. Даваш малко повечко и почва да забива. И като натиснеш повече и почва да върви. Възможно е някой от жигльорите на карбуратора да се е по запушил или да се запушва от време на време. Също е възможно нещо от токовете да го прави.Според мен напълно е възможно да е от настройките, но не съм сигурен. Нека и някой по-разбиращ от мен колега да си каже мнението.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...