Jump to content
K1r1L

как се прекарва антена (оригиналната) в 5 ген седан

Recommended Posts

Значи: (някои ми счупи антената преди доста време) .Преди няколко дни взех от един колега от форума и свалих моита и реших да сложа другата .... до тук добре почнах да вкарвам кабела...... може би около 1-2 часа играчка със сонда от тел ..ама ударих на Дърво. Немога и немога да го прекарам..... някои ако има идея :lol: да помага.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо ли не се учудвам, че нямаш нито един отговор.....почти няма такива коли като нашите пък камоли някой да ни помогне... Бих те посъветвал, но за жалост се отказах да я сменям, понеже e доста играчка. ПС: понякога си мисля, че щеше да е много по- лесно ако си бях купил vw или опел- части навсякъде (в изобилие дори и по моргите)и всички майстори им разбират. А за тази откакто я имам й търся калобрани....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз моята я сменях скоро.НО когато изкарвах старата си сложих едно въже вързано за буксата.И след като изкарах старата, за въжето закрепих буксата на новата и по обратния път.И с много зор и дърпане стана.Но бях се набутал направо под кутийката с предпазителите и с едно фенерче гледах, какво правя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз моята я сменях скоро.НО когато изкарвах старата си сложих едно въже вързано за буксата.И след като изкарах старата, за въжето закрепих буксата на новата и по обратния път.И с много зор и дърпане стана.Но бях се набутал направо под кутийката с предпазителите и с едно фенерче гледах, какво правя.

Мда, това е начина. Всичко останало е свързано с много нерви и късмет или няма да ти обяснявам какво разкачане...Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПРи мен не беше това начина . Тази която купих беше с рязан кабел и се наложи да го преправям и намяше начин това да стане. (защото си мислих че ще запоявам под таблото...)За въженцето ми беше ясно :( Въпроса е сега как да прекарам новата наново тоест :lol:!:lol::(

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...