Jump to content
MachineMan

По-големи чистачки за Сивик 6 ген.?

Recommended Posts

Колеги, чистачките ми са за смяна, та се чудя може ли да сложа по-големи. Със заводския размер 500/450 не ми харесва, защото не покрива голяма част от стъклото и малко имам чувството, че гледам от хралупа. Мисля си за някакви от Акрод, има едни 600/475 мм, ама не знам дали ще се застъпват, дали няма да дават много зор на машинките и дали щипките са им еднакви? Някой слагал ли е по-големи?П.п. Сега видях, че на Дел Сола са 550mm-475mm, може би те са най-добрия вариант.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така и така ще ги купуваш по размер, вземи си 525(530)/475(480). Щипките са еднакви а дори и да не са - повечето чистачки идват к-т с няколко щипки. От по-големи няма смисъл: в крайно долно положение пасажерската ще стърчи над стъклото понеже то има извивка там. Друг аргумент е, че по-големи могат да се застъпват а и да се удрят в уплътнението на прозореца горе. С 600мм чистачка спокойно можеш да чистиш и стъклото на "съседа" по светофар :):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз сложих '22 за шофьорска(560мм)(серийната е '20-500мм), но за пасажерската(450мм), мисля не позволява да се увеличава размера - ще опира в гумата, на стъклото, отстрани. Ако не се лъжа и задната(450мм) не позволява увеличение. Въпреки увеличеният р-р на шофьорската чистачка, досадното, малко триъгълниче, което остава в средата/отдолу пак го има. Намаля, но е там.П.П. Японски сивик, хеч, 6-та ген.

Редактирано от LAMER
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЗдравейтеАз съм с чистачки 550 мм и 450 мм(пасажерска) и това е най- големият размер, който става без проблеми.Поздрави

Редактирано от JoroHondata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...