Jump to content
bleid 2

Проблем съединител или ...

Recommended Posts

Здравейте колеги. Значи , имам следният проблем / ако може така да се каже/ .Съединителя ми отделя високо горе , може би на последните 3-4 см . Сега веднага ще `завалят` предположения че е за смяна / свършил, износен и т.н/ Да , ама не е . Сменен е преди 7000 км. Има обаче нещо друго което немога да си обясня. Дори не е нужно да се натиска педала повече от тези 2-3 или 4 см , за да включи скорост. Скоростите си влизат перфектно , без да хъркат или и най малко да заяждат. Пробвах с дръпната ръчна / а тя държи мн. здраво/ да потегля на 2 скорост при 2500 об/мин и колата гасне, което следва че не буксува. На ход си набира нормално , а не като параход. Забелязах и нещо друго днес. При престой 4-5 часа първите 3 -4 хода на педала е мек и само тогава отделя малко по надолу. След това педала става твърд , и се получава гореописаното. Дали съединителя е бил : Оригинален: или в някоя от помпите е проблема ? Вие как мислите ?Accord V 1998г

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах подобен проблем колега със същия модел акорд и се оказа проблем в горната помпа на съеденителя.Най-добре да те погледне майстор.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва търсачката е чудна машина.

http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=49221&st=0&p=434086&hl :blink: Редактирано от sebulba

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги. Значи , имам следният проблем / ако може така да се каже/ .Съединителя ми отделя високо горе , може би на последните 3-4 см . Сега веднага ще `завалят` предположения че е за смяна / свършил, износен и т.н/ Да , ама не е . Сменен е преди 7000 км. Има обаче нещо друго което немога да си обясня. Дори не е нужно да се натиска педала повече от тези 2-3 или 4 см , за да включи скорост. Скоростите си влизат перфектно , без да хъркат или и най малко да заяждат. Пробвах с дръпната ръчна / а тя държи мн. здраво/ да потегля на 2 скорост при 2500 об/мин и колата гасне, което следва че не буксува. На ход си набира нормално , а не като параход. Забелязах и нещо друго днес. При престой 4-5 часа първите 3 -4 хода на педала е мек и само тогава отделя малко по надолу. След това педала става твърд , и се получава гореописаното. Дали съединителя е бил : Оригинален: или в някоя от помпите е проблема ? Вие как мислите ?Accord V 1998г

Обезвъздуши помпата на съединителя и провери за течове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...