Jump to content
Guest V-tec

НАЦИОНАЛНО СЪБИРАНЕ

Recommended Posts

Guest V-tec

КОЛЕГИ даите да се измисли нещо по въпроса с една НАЦИОНАЛНА СРЕЩА понеже ще е нужно доста време да се направи подобно нещо затова я пускам още от сега, защото докато се разчуе ще мине време затова е добре да има аванс от няколко месеца Zzz ако трябжа ще се пуснат една 2 реклами някъде за да се научи за това нещо НО СПОРЕД МЕН МУ Е ВРЕМЕТО ДА СТАНЕ ТАЯ ГОДИНА Zzz ТАКА ЧЕ КАЖЕТЕ СИ МНЕНИЕТО ???? ДАИТЕ ДА ПОЧВАМЕ ДА МИСЛИМ НЕЩО!!!! А АКО СТАНЕ ВСЕКИ МОЖЕ ДА СИ ПРЕДСТАВИ НЯКОЛКО СТОТИН ХОНДИ ОТ БЪЛГАРИЯ НА КУП Zzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest M_TYPE

КОЛЕГИ даите да се измисли нещо по въпроса с една НАЦИОНАЛНА СРЕЩА понеже ще е нужно доста време да се направи подобно нещо затова я пускам още от сега, защото докато се разчуе ще мине време затова е добре да има аванс от няколко месеца Zzz ако трябжа ще се пуснат една 2 реклами някъде за да се научи за това нещо НО СПОРЕД МЕН МУ Е ВРЕМЕТО ДА СТАНЕ ТАЯ ГОДИНА ;) ТАКА ЧЕ КАЖЕТЕ СИ МНЕНИЕТО ???? ДАИТЕ ДА ПОЧВАМЕ ДА МИСЛИМ НЕЩО!!!! А АКО СТАНЕ ВСЕКИ МОЖЕ ДА СИ ПРЕДСТАВИ НЯКОЛКО СТОТИН ХОНДИ ОТ БЪЛГАРИЯ НА КУП ;)

Сагласен съм и бях свидетел на такава сре6та на BMW бяха се сабрали на Бузлуджа и си пекоха агнета и си праиха кефа о6те от 05.05.2004 са по4нали да се сабират и в събота е била кулминацията на събора но аз не можах да отида понеже ходих на друг събор на мотори в Ямбол и какво видях там направо ме разби о6те не мога да повярвам ;);)NSXсъс Сливенска рег.страхотна кола ;);) сега вече мга да се хваля 4е съм вийдал и пипал NSX Zzz;);););););););)Zzz;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

az bqh sushto na tozi sabor .NSXa beshe neveroqten no za sajelenie mai sa go odriki Zzz .no tova e po nepotvardeni danni vidqh itvoq CRX no vutre imashe nqkakvo momiche i ne se obadih a vechrta v subota nete vidqh kadesi.a do kolkoto nacionalno subirane sum mnogo navit no mai neshto trudno vurvqt neshtata no ako se reshi az sum tam Zzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest NASAKOTOYAKATA

yoooo,narode...samo da vi kaja 4e sam nov tuka i mi e mnoo priqtno 4e slu4aino namerih toq site i ve4e sam tuk...az sam ot Montana i sas radost bih oti6al na toq sabor kogato i da e... ZzzZzzZzz;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

yoooo,narode...samo da vi kaja 4e sam nov tuka i mi e mnoo priqtno 4e slu4aino namerih toq site i ve4e sam tuk...az sam ot Montana i sas radost bih oti6al na toq sabor kogato i da e... ZzzZzzZzz;)

NASAKO.. добре дошъл! Интересен ник ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest REDPOWER

за сьбора сьм 100%, но за да се получи нещо найстина хубаво си трябва време и доста HONDI,затова предлагам да се започне обмисляне за усьществяване на сьбора и всеки който кара HONDA или има познат с honda да му каже за това което се замисля в близките месеци Zzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

Идеята е прекрасна, Аз лично отдавна съм навитак да се съберем някъде в ЦЕНТРАЛНА БЪЛГАРИЯ, на планина или нещо подобно за 2 - 3 дни.

 

Трябва да се уточно ТОЧНО МЯСТО къде да се проведе евентуалното събиране и чак след това да се насрочи точна дата Zzz

 

Малко OFF TOPIC: М_TYPE, скивай ТУК Zzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec

МИСЛЯ ЧЕ ЩЕ Е НЕОБХОДИМО ДА СЕ ИЗМИСЛЯ И МЯСТО КАТО ГЛЕДАМ КАРТАТА НЕЩАТА СЕ ВЪРТЯТ ОКОЛО СТ.ЗАГОРА, КАЗАНЛЪК А АКО НЕ ТАМ ЩЕ ТРЯБВА ДА Е НЯКЪДЕ НАОКОЛО ЗА ДА СМЕ В ЦЕНТЪРА ДА НЯМА ОЩЕТЕНИ Zzz ЗАТОВА КАЗВАЙТЕ. Zzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

yoooo,narode...samo da vi kaja 4e sam nov tuka i mi e mnoo priqtno 4e slu4aino namerih toq site i ve4e sam tuk...az sam ot Montana i sas radost bih oti6al na toq sabor kogato i da e... Zzz;););)

Абре шашкън Zzz Купи ли си нов Акорд бре ??? Аз съм на Ангел приятелчето дет работи в радио Експрес - Враца ;) Илин Zzz На аватара ми ще видиш моя прелюд ;););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

има доста навити хора за такова национално сьбиране,но явно на софянци им е по трудно да се изнесат от софия .а да се грабне човек да отиде до софия за срешта която продължава 2,3часа просто не си струва нека се направи събота и неделя за да може човек вечерта да пийне по бира и да се види със севъзможно с повече съклубари.айде да да севземем в раце и да направим нешто.да се отсрамим пред колегите БМВ. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

Абе не ни е трудно да се изнесем, ама някой трябва да седне да изслуша мрънканиците на всички кога им се бачка, кога имат време и т.н. и да реши приблизително някаква дата. А аз точно сега нямам време. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Patrik

до колкото разбирам уговорката остава в центара на БългарияV-tec каза Ст. Загора.V-tec дай некви дати лятото и да е събота и неделя че повече хора да могат да дойдат и имаме един вариантаз мога да предложа Капиновския манастир (около 30 км. от Търново) - там има вирче водопадче че може да се поиздавим повреме на съборана тоя манастир доста често прават рокерски събори и става купона - палатки чевермета и т.н. ама е добре да е август да кажем, да сме сигурни за времето че ще е хубаво за да се топнем в рекичката :)))ако още няколко съклубари дадат предложения и може да се пусне анкета да гласуваме - поне нема да е 1 и да има недоволнии ще се поздравим там за европейката титла :rolleyes::D:D:D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest nia

до колкото разбирам уговорката остава в центара на БългарияV-tec каза Ст. Загора.V-tec дай некви дати лятото и да е събота и неделя че повече хора да могат да дойдат и имаме един вариантаз мога да предложа Капиновския манастир (около 30 км. от Търново) - там има вирче водопадче че може да се поиздавим повреме на съборана тоя манастир доста често прават рокерски събори и става купона - палатки чевермета и т.н. ама е добре да е август да кажем, да сме сигурни за времето че ще е хубаво за да се топнем в рекичката :)))ако още няколко съклубари дадат предложения и може да се пусне анкета да гласуваме - поне нема да е 1 и да има недоволнии ще се поздравим там за европейката титла :D:D:rolleyes::D:D

даааа :Dтам е хубаво момчета

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ombre

Kомбинацията: Honda+Бира+Чеверме ми е любимата :rolleyes: Не го знам това място,но мисля че където и да е ще е "пушка" :D Давайте да се организираме,че лиги ми потекоха :D:):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

И Капиновския манастир е добро място, и на Бузлуджа става, все хубави пътища, хубаво място, горе-долу в центъра на България, и от София лесно се стига.На Бузлуджа често се събират БМВ клуба, там долу има доста дълъг участък, в който може да се 'състезават' желаещите и т.н.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest emko

Бира и пикник ли чувам? :rolleyes::):D........... и ХОНДИИИИИИИИ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

където и когато да е - там съм!!!:worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest KIKO_HONDA

и ас :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

Аз съм на линия за където и да е, само ако може да не е между 5ти и 29ти юли, защото тогава обикалям страната плътно и няма да мога да се включа. Някъде през август? Тогава си е време за отпуски така и така и повечето хора ще са свободни, надявам се...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest DjSprite
Отговорено (Редактирано)

..И аз съм там кудето и да е ...тръгвам направо след работа ...(до 6 сутринта съм ) ... без да се замисля :worthy: п.с. мисля 4е е добре да се обсъди на некоя от Софийските или Варненските срещи и там вси4ки са заедно и е по лесно да се постигне нещо реално

Редактирано от DjSprite

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

Кой може да чака август нека го направим началото на юни .'Майна 6 генерация 'беше казал някаде към юндола имало и бунгала и пътят бил перфектен ,а и хондата и бирата не траят :worthy: Казвайте и да тръгваме .няма време ,годината си отива а оште ништо не сме направили срамота :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Aми нека се направи една анкета за юни,юли и август и да гласуват всички които мислят че ще могат със сигурност тези месеци.Защото е някои могат чак август,и аз съм един от тях.Други искат още следващия месец,пък се чудя сега , ако се направят две :worthy::worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest SicilianeCa

И според мен най добре е да се направи анкета за месеца когато да е срещата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rocco

Аз съм за Юни или Юли!!!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

И според мен най добре е да се направи анкета за месеца когато да е срещата.

Едно конструктивно предложение от мен - да се направи анкета кой кога НЕ може - така по-лесно ще се реши кога е най-удобно за най-много хора.Аз примерно не мога следващата седмица, че съм в командировка в Италия

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

Ае пичове,става въпрос не за соц-почивка от 14 дни, а за 2-3 дни,примерно петък следобед,събота и неделя :worthy: Ако и на други допада идеята за Юндола,не ми пречи да ида до там,да резервирам бунгала и да пия едно кафе :worthy: Иначе там е мноо гот и споко :worthy: Но и за където и да е другаде съм навит,само трябва от сега да се решава :wub:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rebel

Кой може да чака август нека го направим началото на юни .'Майна 6 генерация 'беше казал някаде към юндола имало и бунгала и пътят бил перфектен ,а и хондата и бирата не траят :worthy: Казвайте и да тръгваме .няма време ,годината си отива а оште ништо не сме направили срамота :worthy:

За Юндола и аз мога да помогна :wub: , макар да е далеч от центъра на България и отсечката от Велинград до там (16км) да е под всякаква критика :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gkb

Аз бях на Юндола миналата година и е гот:worthy:тази отсечка от Велинград до там е с много дупкино виж от Белово до Юндола пътя е супер!от любимите ми (и за всяка хонда)Много завои и много добър асфалт! :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest radku

И аз съм за това събиране и ще дойда където и да е.

Няма значение кога ще бъде и къде за мен няма значение.

Нека само да бъде Празнични дни петък-неделя е идеално.

 

Пишете ме и мен :confused:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

Чудо на чудесата не съм очаквал че,едно събиране от 2,3 дни може да е такъв проблем.Ставаме за посмешище пред другите.СРАМОТА :confused: някой да предложи нещо и да тръгваме а пък които дойде това е ясно че няма да има време удобно за всеки

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec
Отговорено (Редактирано)

Дори и да е за 1 аз вече се чуда :plane: щото маи няма да излезе нищо :whistle:А като дата Края на АВГУСТ според мен е БОМБА :confused: секи ше се е находил на морета почивки и т.н A СЪДЯ ПО АНКЕТАТА ПРОБЛАДАВА АВГУСТ ;)

Редактирано от V-tec

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

за август обаче пак ще има сега след море финансите са изчерпани и т.н .а за анкетата погледни колко човека са гласували.срам и позор за фирмата :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Benji ти ся кво искаш , кой работещ човек знае кога ще има ваканция и почивка,дори да става въпрос за три дена,не са много ама някой и толкова нямат :unsure: И аз искам се сабереме 100 коли,ама не може от днес за утре да стават нещата :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

ати мислиш ли кога ще има 2,3 дни в годината които ще са удобни за 300 члена от клуба.аз поне не виждам такова време :lol: а до колкото работата фсеки работи.говорисе за петък вечер който може до неделя .и до колкото финансите колко пари му трябват на човека -за път а доколкото яденето дали ще ядеш в къщи или на вън :unsure: може да се спи и на палатки :( .за това говоря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec
Отговорено (Редактирано)

Според мен надали секи ще има възможността да е 3 ДЕНА щот отиват на мноо паре хотели за които няма палатки и си изка лукса и тн. За това да е един НО ДА Е КАЧЕСТВЕН.ПРИМЕРНО ЕДНА СЪБОТА И ТВА Е. :unsure:

Редактирано от V-tec

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...