Jump to content
avtoremonti

Ръководство За Ремонт За Повечето Модели На Хонда

Recommended Posts

Ето един сайт с много ръководства за ремонт на руски и английскиhttp://avtoremonti.n...4233/index.html 

Редактирано от avtoremonti
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един линк препраща към друг и после обратното и в крайна сметка нищо не можеш да свалиш. :angry:Когато си търсих ръководство за колата минах и през тоя сайт и през още сума ти подобни, не си губете времето колеги!Единствения надежден източник е да се види точното име на ръководството с имената на авторите, издателство и т.н. (поне това го има написано по тия сайтове) и от там да си го търсите по торентите. Някой ако иска имам ръководство за Del Sol (на английски)!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единствения надежден източнк е ей ТАЗИ тема :rolleyes:

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един линк препраща към друг и после обратното и в крайна сметка нищо не можеш да свалиш. :zen:

...

 

Не е вярно, просто трябва да си по-внимателен и търпелив. Този сайт съдържа сам по себе си само връзки към други подобни, които пък имат препратки към безплатни страници за сваляне (със съответните реклами, изчаквания и т.н.), обаче работи! И от него попаднах на един друг, където пък намерих ръководство за ремонт на 7-ма генерация Civic (на руски), което се бях утрепал да търся безрезултатно из Интернет. Бях го намирал само в един форум, но трябваше регистрация, общуване на лични и т.н., което ме отказа тогава. Говорим за ето това:

 

Публикувано изображение

 

Не, че ще възпретна ръкави и ще си оправям сам колата, но ми е приятно да виждам кое как става.

Благодаря на avtoremonti! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,Ето на този линк има ръководства почти за всички модели хонда.http://hondatech.info/downloads/Auto/Manuals/На английски са, но са много подробни.Дано съм бил полезенПоздрави,

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...