Jump to content
okean

Златен Волан

Recommended Posts

Привет на всички.Хора ,Хонда защо не е никаде по класацийте в Златен волан :( ,макар и немско списание да го организира-гласува цяла Европа ,а само Хонда CR-V участва в крайна 5-ца и не попада сред първите 3 и то в Категория: Компактни автомобили,а не при SUV -където мисля ,че трябва да е ..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В авто билд ли го гледа това?Ако да ми авто билд само европейските кошници лансират... (главно немски и хюндай)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В авто билд ли го гледа това?Ако да ми авто билд само европейските кошници лансират... (главно немски и хюндай)

да , защото в класацийте видях и Bentley Mulsanne ,3.Jaguar XJ както и Mazda5- трета в Категория: Ван

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички.Хора ,Хонда защо не е никаде по класацийте в Златен волан :rolleyes: ,макар и немско списание да го организира-гласува цяла Европа ,а само Хонда CR-V участва в крайна 5-ца и не попада сред първите 3 и то в Категория: Компактни автомобили,а не при SUV -където мисля ,че трябва да е ..

... и какво като не участва? Класациите за нови коли за мен са глуповати, защото истината дали една кола е добра или не става ясна след няколко годинки. На колко таратайки, по-нови от моята, но неприличащи на нищо стои надпис на задното стъкло "CAR OF THE YEAT 19XX/20XX".

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хонда обществото страда дълбоко и искрено от тази така значителна загуба... марката не попада в най-престижната класация от всички класации. Соичиро Хонда даде изявление, че това може да значи само едно - автомобилите Хонда са боклучави! "Истината си е истина.. няма какво да я крием" - каза създателят на марката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...