Jump to content
razbiv

Централен отвор на джанти

Recommended Posts

Здравейте колеги.Искам да си купя джанти за хондичката,но не мога да намеря подходящи с централен отвор 56 мм,въпросът ми е дали мога да сложа джанти с централен отвор 56,6 мм без това да създава проблеми ?Другия ми въпрос е,ако намеря джанти с централен отвор 57 или 58 могат ли да се сложат втулки за да паснат джантите на хондичката.Става въпрос за сивик купе 6 генерация.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да колега могат да се сложат втулкис размера който ти е нужен на теб трябва само да си намериш стругар който да ти ги направи.Аз съм с джанти от Рено и централния отвор беше 60мм.Сложиха ми втулки на 4-те джанти срещу 22лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора.Чудя се само ако централния отвор е 57мм как ще се направи втулка 1мм за да стане 56 мм.Мисля че е невъзможно,нека някой сподели.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,nе е трудно да се намерят втулки за Хонда.Взимай смело джантите. :angry:И да не отварям нова тема.Да попитам някой дали знае колко е дължината на болтовете на Акорд 6 генерация,двигател F18B2?На едно място пише 100 мм,на друго 114 мм...

Редактирано от Stretford

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Маргел се продават всякакви втулки. Мисля, че бяха по 6лв./1бр.Аз нямам нито един комплект джанти, които да са за Хонда, всичките са с втулки и нямам грижи:angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора.Чудя се само ако централния отвор е 57мм как ще се направи втулка 1мм за да стане 56 мм.Мисля че е невъзможно,нека някой сподели.

Втулката трябва да е 0.5 мм,а не 1мм!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажете ми какви са размерите на джантите на Акордеон 1.8 16V CЕ8 - 98 година 4 дупки, че нещо се пообърках

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...